Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lutego. Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
23/11/2023 - 01:05

Co się stało w galerii Trzy Korony w Nowym Sączu? Zaroiło się od policjantów

W galerii Trzy Korony w Nowym Sączu zaroiło się od policjantów. Z relacji naszych czytelników wynika, że mundurowi szukali mężczyzny, który brał udział w napadzie, a następnie próbował ukryć się w galerii handlowej. Podobno mężczyzna miał przy sobie nóż.

Około godziny siedemnastej, w galerii handlowej Trzy Korony zaroiło się od policjantów. Przed budynkiem było mnóstwo oznakowanych i nieoznakowanych radiowozów. Przyjechało również pogotowie ratunkowe. 

- Policjanci kogoś szukali. Podobno osoby, która wcześniej brała udział w napadzie, a następnie ukryła się w galerii handlowej. Przestępca miał mieć przy sobie nóż - poinformowali naszą redakcję czytelnicy. 

Zobacz też Ksiądz nagle odszedł z parafii, a teraz został aresztowany. Wierni są w szoku 


W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie, ale niewiele udało nam się dowiedzieć. Ze szczątkowych informacji przekazanych naszej redakcji przez policję wynika, że przed budynkiem galerii handlowej doszło do kłótni nastolatków. Na ten moment nie wiadomo, czy rzeczywiście ktoś miał przy sobie nóż. Na pewno jednak nikt nie ucierpiał. 

Zobacz też Zboczeńcy, pedofile z Sądecczyzny. Zrobili wielką krzywdę dzieciom, niektórzy są już na wolności

Do sprawy wrócimy już jutro... ([email protected] Fot. Pan Norbert - dziękujemy!)

Co się stało w galerii Trzy Korony w Nowym Sączu? Zaroiło się od policjantów
W galerii handlowej Trzy Korony w Nowym Sączu zaroiło się od policjantów. Z relacji naszych czytelników wynika, że szukali mężczyzny, który brał udział w napadzie, a następnie próbował ukryć się w galerii handlowej. Podobno mężczyzna miał przy sobie nóż.


Dziękujemy za przesłanie błędu