Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
08/12/2022 - 12:15

Tegoroczna „Potęga Informatyki” zakończona. Działo się w WSB! [WIDEO] [ZDJĘCIA]

Działo się podczas tegorocznej edycji „Potęgi Informatyki” w sądeckiej Wyższej Szkole Biznesu. Wyjątkowej, bo jubileuszowej. Zainteresowanie było bardzo duże. Wszyscy, którzy widzieli to na własne oczy na pewno nie żałują!

„Potęga Informatyki” w WSB-NLU

Tegoroczna edycja „Potęgi Informatyki” w WSB-NLU była wyjątkowa. Odbywała się już po raz 10. Wzięło w niej udział 2500 osób. To było niesamowite wydarzenie. Przez całe trzy dni jej trwania w budynku panował duży ruch. Chętnych do bycia częścią tej inicjatywy nie brakowało.

- Spodziewam się, że dowiem się dużo więcej na temat informatyki i jej rozwoju. Mam nadzieję, że będę się przy tym dobrze bawił- mówił przed naszą kamerą jeden z uczestników Igor Pala.

 - Od wielu lat kształcimy prawdziwych pasjonatów informatyki, którzy z powodzeniem realizują rozbudowane projekty komercyjne, chętnie uczestniczą w zajęciach praktycznych i zdobywają specjalności, które pozwalają im na rozwój dziedziny IT – przekazuje Wyższa Szkoła Biznesu.

Czym jest „Potęga Informatyki”?

Wydarzenie pod patronatem Microsoft przekracza wszelkie bariery, zachwyca i sprawia, że młodzi ludzie czują, jak niesamowita może być wirtualna rzeczywistość i informatyka. “Potęga Informatyki” to szereg ciekawych spotkań, wykładów i możliwość poznania nowych ludzi oraz najciekawszych technologii. Wszystko na jednej przestrzeni Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University. Ale nie tylko, bo tak naprawdę “Potęga Informatyki” jest wydarzeniem organizowanym z gigantycznym rozmachem. Gwarantuje emocje, niezwykłe doznania i świetne show. 

Doskonale dobrana muzyka, pokazy robotów, animacje, filmy i lasery oraz efekty świetlne - wszystko to można było zobaczyć i poczuć w trakcie jubileuszowego eventu w Nowym Sączu. W tym roku przewidziane były także Big Light Show, pokazy (m.in. jak Shodan wyszukuje IOT oraz w jaki sposób można wykorzystać nowoczesne techniki programowania aplikacji internetowych). Działo się! ([email protected], fot.: WSB-NLU Nowy Sącz, wideo: WSB-NLU Nowy Sącz)

Patronem medialnym wydarzenia jest „Sądeczanin”

Potęga Informatyki w WSB-NLU
Działo się podczas tegorocznej edycji „Potęgi Informatyki” w sądeckiej Wyższej Szkole Biznesu. Zainteresowanie było bardzo duże.


Dziękujemy za przesłanie błędu