Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
29/01/2018 - 13:15

Sądeczanka podbija świat seriali! Wiek nie jest dla kobiety żadną przeszkodą w drodze do sukcesu! [WIDEO]

Nie ma tygodnia, by do pani Krystyny Kaczmarczyk nie zadzwonił ktoś z propozycją kolejnej roli w popularnych serialach typu „Szpital” czy „Fachowcy”, w którym zagrała ostatnio. Tę ostatnią rolę sądeczanki będzie można zobaczyć już w lutym na kanale TTV nadającej oparty na faktach kryminał. - Wiek nie jest dla kobiety przeszkodą w drodze do sukcesu! – śmieje się mieszkanka Nowego Sącza, sześć lat temu skończyła 50 lat.

Pani Krystyna Kaczmarczyk nie ukrywa swojego wieku. Już dawno skończyła 50 lat a od niedawna jest też prawdziwą babcią. Ale jednocześnie jest też doskonałym przykładem na to, że wiek dla prawdziwej kobiety nie jest żadną przeszkodą w drodze do sukcesu. Wręcz przeciwnie można zrobić z niego atut, który pozwala realizować pasje i marzenia, które w okresie były dla nas niedoścignione.

Zobacz też: Oglądajcie dziś serial „Szpital” z sądeczanką Krystyną Kaczmarczyk w roli głównej

Pani Krystyna od dziecka marzyła o karierze aktorki. W przekonaniu utrwalały ją kolejne nauczycielki i role grane zarówno w szkole podstawowej jak i średniej. Grała na deskach Teatru Robotniczego i pod każdym możliwym pretekstem. Ale po egzaminie do szkoły aktorskiej w Krakowie usłyszała, że… wystaje jej „dwójka” i jak ten ząb naprawi, to może próbować zdawać jeszcze raz. O niepowodzeniu zadecydował wygląd a nie brak talentu i umiejętności. To jednak pani Krystyny nie zniechęciło do grania i choć ostatecznie studia zrobiła w zupełnie innym kierunku, to z marzeń o scenie nie zrezygnowała.

Przełomowym momentem była chwila, gdy agencja wyszukująca aktorów do udziału w popularnym serialu pt.: „Szpital” zaprosiła ją na casting do Krakowa. Co z tego wynikło? Jak walczyć o sobie i swój sukces? Posłuchajcie naszej rozmowy.

ES [email protected] Film: Krzysztof Stachura Fot.: Facebook

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach