Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
18/09/2019 - 07:00

Andrzej Rosiewicz koncertował w Sączu. Za co kochają go kobiety?

Andrzej Rosiewicz odwiedził Nowy Sącz. W minioną niedzielę wystąpił jako gwiazda wieczoru podczas festynu Ojca Pio w Zawadzie. Zaśpiewał tam swoje znane i lubiane piosenki. Razem z nim w śpiew włączyli się sądeczanie, którzy tłumnie przyszli na jego koncert. Artysta znalazł też chwilę na wywiad z dziennikarzem portalu Sądeczanin. Posłuchajcie naszej rozmowy.

Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie znałaby słynnych piosenek Andrzeja Rosiewicza takich jak: „Pytasz mnie”, „Chłopcy radarowcy” czy „Czterdzieści lat minęło”. Te utwory są uwielbiane przez Polaków. Bez nich nie mógłby się odbyć żaden koncert tego wielkiego artysty. Która z tych piosenek jest jego ulubioną?

- Jeśli chodzi o sentyment, to niezastąpiony jest utwór „Pytasz mnie”. Moje piosenki są o życiu – skomentował krótko pan Andrzej.

Zobacz też Jak serial „Na dobre i na złe” odwrócił bieg aktorskiej kariery Olgi Bończyk

Jeśli chcecie się dowiedzieć, dlaczego nikt tak nie kocha Andrzeja Rosiewicza, jak polskie dziewczyny, jak się zaczęła jego muzyczna przygoda, czy lubi koncertować na Sądecczyźnie? Koniecznie posłuchajcie naszej rozmowy.  

RG [email protected], Fot. RG, Film RGDziękujemy za przesłanie błędu