Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 marca. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii
05/03/2016 - 14:10

Znalazła się posada dla Romanka. Były poseł jest wiceprezesem spółki Tauron Ekoserwis

Były poseł Solidarnej Polski przymierzany ponoć do posady prezesa krynickiej spółki uzdrowiskowej objawił się nagle jako wiceprezes zarządu Tauron Ekoserwis czyli dawnego Zespołu Elektrowni Wodnych Rożnów. Miejsce zwolniło się po Zygmuncie Paruchu, który został prezesem.

Informacja o lakonicznej treści pojawiła się na internetowej stronie Gminy Gródek nad Dunajcem, gdzie poinformowano o nowym zarządzie spółki Tauron Ekoserwis.

 Zygmunt Paruch został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Tauron Ekoserwis sp. z o.o. (dawniej Zespół Elektrowni Wodnych Rożnów sp. z o.o.). Stanowisko Wiceprezesa powierzono Andrzejowi Romankowi, który w poprzedniej kadencji Sejmu RP był posłem.Nowemu Zarządowi władze gminy Gródek nad Dunajcem składają gratulacje oraz życzą wielu sukcesów - czytamy w komunikacie.

Przypomnijmy, że Andrzej Romanek bez powodzenia startował w konkursie na członka zarządu spółki Uzdrowisko Krynica Zegiestów. Mówiło się też, że jest przymierzany do stanowiska prezesa firmy. Tę posadę na otarcie łez miał mu szykować PiS, który wraz z przejęciem władzy robi porządki w spółkach skarbu państwa. Sam Romanek w rozmowie z portalem Sądeczanin, kategorycznie takim spekulacjom zaprzeczał.

(mika)

Fot: archiwum, gminagrodek.pl,Dziękujemy za przesłanie błędu