Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
20/08/2019 - 13:25

Kamila Garwol znów zwyciężyła. To nie pierwszy raz kiedy staje na podium [WIDEO]

Kamila Garwol, która jest zawodniczką Ośrodka Hipoterapii i Jeździectwa Tara, niesamowicie cieszy się ze zwycięstwa. To nie pierwszy raz kiedy staje na podium w zawodach pod patronatem miesięcznika „Sądeczanin”. Tym razem pierwsze miejsce w kategorii LL70 zdobyła w Tyliczu.

Kamila Garwol na koniu o imieniu Mimi debiutowała na Mistrzostwach Polski Amatorów w Sportowych Rajdach Konnych 2016 i od razu pokochała swojego wierzchowca. Trudno się dziwić. Jest to bardzo ambitna, szybko ucząca się klacz, niesamowita w galopie i wytrzymała. Jak podkreśla podopieczna Ośrodka Hipoterapii i Jeździectwa Tara, nie ma zamiaru zamieniać Mimi na innego konia, a w przyszłości chciałaby wystartować na nim na wyższych zawodach. Zapytaliśmy zwyciężczynię w kategorii LL70 czy według niej parkur był trudny? Nie zaprzeczyła.

- Wydaje mi się, że był pół na pół. Był trudny, ale były też momenty, w których było naprawdę łatwo. Jednak niektóre najazdy zrobione przez panie trenerki i pana trenera są dosyć wymagające i z zawodów na zawody coraz trudniejsze. Na szczęście dzięki treningom nie byłam zaskoczona. Wiem na jak wiele stać mnie i mojego konia - mówi z uśmiechem na twarzy Kamila Garwol i podkreśla, że nigdy nie spodziewa się wygranej.

Zobacz też Tylicz: Łukasz Hajduga odebrał kolejny puchar. Gratulujemy!

- Każde kolejne zawody są dla mnie coraz trudniejsze, bo coraz wyższy jest poziom. Dziewczyny jeżdżą coraz lepiej, jest coraz więcej treningów i jednak ta presja jest ogromna - dodaje.

Kamila Garwol wie, że nie może spocząć na laurach i już zaczyna przygotowywać się do następnych zawodów.

ZC redakcja@sadeczanin.info, fot. ZCDziękujemy za przesłanie błędu