Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 23 listopada. Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
26/10/2018 - 14:10

Laura Szafrańska, piękna siostra Izy z The Voice of Poland robi furorę w Ameryce

Sądecczyzna trzyma kciuki za Izę Szafrańską z Lipnicy Wielkiej, która idzie jak burza przez Voice of Poland. Nie wszyscy wiedzą, że Iza ma równie zdolną siostrę. Ta z kolei robi oszałamiającą karierę w Ameryce, gdzie niedawno zgarnęła cztery tytuły w konkursie Miss Polonia stanu Illinois.

Obie są piękne, obie robią oszałamiającą karierę. Iza Szafrańska swoim niesamowitym głosem próbuje wywalczyć sobie zwycięstwo w oglądanym przez miliony widzów telewizyjnym programie The Voice od Poland.  Podczas jej pierwszego występu jeden z jurorów stwierdził, że ma wszelkie predyspozycje do tego, żeby zostać gwiazdą.

Czytaj też Iza Szafrańska zmiotła z ringu rywala w bitwie na głosy w The Voice of Poland

Czy bycie gwiazdą ma także w genach jej siostra Laura, która dwa lata temu wyjechała do Ameryki i zapragnęła sięgnąć po koronę najpiękniejszej Polki w stanie Illinois?

Laura jest równie uzdolniona muzycznie jak Iza. W przeciwieństwie do siostry postawiła na gruntowne wykształcenie muzyczne, nie tylko na poziomie średnim. Jest absolwentką wydziału instrumentalno-pedagogicznego Uniwersytetu Muzycznego w Białymstoku.

Na ostatnim roku studiów wyjechała do USA, gdzie mieszka trzecia z sióstr z Lipnicy Wielkiej. Jak to się stało, że wzięła udział w konkursie piękności?

- Namówiła mnie do tego siostra - mówi w filmie promującym kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki stanu Illinois. - Pomyślałam, że będzie to zupełnie nowe, ciekawe, miłe doświadczenie. Można nawiązać znajomości, a przy okazji to dobra zabawa.

Jak zdradza Laura, jej największą pasją jest muzyka,

- To właśnie z muzyką wiążę swoją przyszłość. Chciałabym dostać się do profesjonalnej orkiestry, uczyć dzieci i koncertować po całym świecie. To byłoby połączenie tego, co kocham najbardziej czyli muzykę i podróże.

Zdaniem pięknej lipniczanki, wygrana w konkursie daje nowe możliwości. Zyskuje się dostęp do mediów i dzięki temu  można być ambasadorem w różnych dziedzinach życia. Do dobra okazja do promowania polskości wśród Amerykanów.

Udział w konkursie przyniósł Laurze sukces. Zdobyła koronę drugiej wicemiss Polonia stanu Illinois. Oprócz tego zyskała tytuły Miss Osobowości, Miss Publiczności i Miss Internetu. Niewiele zabrakło jej do tego, żeby wziąć udział w konkursie Miss Polonia USA.

Równie uzdolniona muzycznie jest trzecia z sióstr Gabriela, która wspólnie z Izą Laurą - wystąpiła  w programie "Must Be the Music" . Chciałoby sie powiedzieć , ale siostry!

jagienka.[email protected] fot. You TubeDziękujemy za przesłanie błędu