Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 czerwca. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
02/10/2018 - 10:50

W Tęgoborzy paliła się ciężarówka. Na drodze nie ma już utrudnień [WIDEO]

Na drodze krajowej w Tęgoborzy w trakcie jazdy zapaliła się ciężarówka. Niestety, niewiele udało się uratować. Z obu stron tworzyły się gigantyczne korki.

Kilkanaście minut po godzinie 9 na drodze krajowej numer 75 w Tęgoborzy wybuchł pożar. W trakcie jazdy zapalił się samochód ciężarowy, na którym przewożony był sypki materiał.

Kierowca natychmiast zatrzymał pojazd, zadzwonił pod numer alarmowy i poprosił o pomoc strażaków. Już po kilku minutach na sygnale przyjechali strażacy z Nowego Sącza i sąsiednich  jednostek. Niestety niewiele udało się uratować. Kabina spłonęła doszczętnie.

Zobacz też Pożar na ul. Wyspiańskiego. Dźwig stanął w ogniu

Załoga pogotowia ratunkowego przebadała kierowcę ciężarówki. Na szczęście nic mu się nie stało. Nie było konieczności, aby jechał do szpitala. Na początku droga krajowa była całkowicie zablokowana. Jak poinformowała nas Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej policji, droga jest już odblokowana.

RG [email protected], fot. Bartłomiej Garbacz / OSP Łososina Dolna

SYGNAŁ: Ciężarówka płonęła w Tęgoborzy

Otrzymujemy pierwsze materiały wysyłane przez Was na "SYGNAŁ". To tutaj czekamy na zdjęcia i wideo, które kręcicie robicie i nagrywacie jeśli jesteście świadkami jakiegoś wydarzenia. Przypominamy: co tydzień nagradzamy autora materiału, który najczęściej wybierali internauci spośród wszystkich, nadesłanych na "SYGNAŁ"
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach