Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
06/08/2018 - 11:20

Pięć osób trafiło do szpitala. Jeden z mężczyzn był zakleszczony w samochodzie

Zagapił się? Zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Jeden z pasażerów był zakleszczony w samochodzie. Strażacy musieli rozcinać pojazd. Aż pięć osób trafiło do gorlickiego szpitala.

Niespokojna była miniona noc dla gorlickich służb ratunkowych. Kilkanaście minut po godzinie 23 pod numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że w Wilczyskach w gminie Bobowa na drodze wojewódzkiej numer 981 doszło do poważnego wypadku. Samochód Renault Scenic zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Autem jechało pięciu mężczyzn, którzy są mieszkańcami Tarnowa i sąsiednich miejscowości.

Siła uderzenia musiała być bardzo duża, bo pojazd został poważnie uszkodzony, a kierowca i pasażerowie ranni. Z pomocą poszkodowanym natychmiast pośpieszyły aż cztery wozy strażackie z Gorlic, Bobowej i Wilczysk, cztery karetki i policja. Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, cztery osoby zdążyły opuścić samochód o własnych siłach. W aucie wciąż znajdował się jeden z mężczyzn, który był zakleszczony. Strażacy musieli rozcinać pojazd.

Wszyscy mężczyźni zostali zabrani do gorlickiego szpitala. Trzech jest ciężko rannych, dlatego prawdopodobnie sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Policjanci ustalają jeszcze, jak doszło do tego dramatycznego wypadku. Wszystko wskazuje na to, że kierowca zagapił się i zjechał do rowu, a następnie uderzył w przepust. Przez prawie 3 godziny na drodze wojewódzkiej były utrudnienia i odbywał się ruch wahadłowy.

RG [email protected], Film: Bobowa24.plDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020