Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
18/07/2019 - 18:30

Studenci Instytutu Ekonomicznego PWSZ już z dyplomami!

Studenci Instytutu Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odebrali dyplomy. Dziś skończyli studia absolwenci trzech kierunków - dwóch pierwszego stopnia i jednego stopnia drugiego. Jak sami mówią, wyboru szkoły nie żałują!

Dziś otrzymali dyplomy absolwenci trzech kierunków: E-Administracja (studia I stopnia), Ekonomia (studia I stopnia) i Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw (studia II stopnia). Na razie obroniło się 80 procent studentów (230 osób ) resztę czeka wrześniowy termin.

Studenci Instytutu Ekonomicznego PWSZ już z dyplomami!
- Wypuszczamy w świat absolwentów z wyższym wykształceniem. Sądzę, że poziom nie odstaje od lat poprzednich. Staramy się w programach studiów elastycznie dostosowywać do oczekiwań praktyki, a z praktyką mamy liczne kontakty. Myślę, że nasi absolwenci będą legitymowali się niezłym przygotowaniem do pracy zawodowej - podsumował roczną pracę prof. Tadeusz Kudłacz, dyrektor Instytutu Ekonomicznego PWSZ w Nowym Sączu.

Studenci Instytutu Ekonomicznego PWSZ już z dyplomami!

W tym roku akademickim studenci mieli okazje wyjeżdżać na wymiany zagraniczne, pracować w kołach naukowych, brać udział w projektach. Jak sami mówią na uczelni wiele się dzieje. 

-  Zajęcia dydaktyczne były prowadzone na najwyższym poziomie, super wykładowcy, fajne wykłady. Na praktykach zdobyłam wiele doświadczenia. Idąc do pracy mam odpowiednie zaplecze, nie żałuję wyboru tej uczelni - mówi Zuzanna Głębecka tegoroczna absolwentka.

W uroczystości brali udział miedzy innymi prorektor ds. nauki i rozwoju doc.dr Marek Reichel oraz prezydent miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel, Do życzeń dla studentów dołączono prośbę by nie zapominali o Instytucje Ekonomicznym PWSZ w Nowym Sączu. Tutaj kończyli studia I czy II stopnia, fakt ten pozostanie na zawsze w ich CV.

Instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu rozpoczął działalność 1 lipca 1998 roku. Obok Instytutu Języków Obcych oraz Instytutu Pedagogicznego był jednym z trzech pierwszych w uczelni. Kształci studentów na czterech kierunkach: E-Administracja (studia I stopnia), Ekonomia (studia I stopnia),  Zarządzanie (studia I stopnia), Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw (studia II stopnia). 

Zosia Chomoncik [email protected], fot. ZC. Wideo: [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)