sadeczanin.info

Znowu zrobiło się głośno o Dawidzie Janczyku! Piłkarz z Nowego Sącza miał kłopoty
Jeszcze w rundzie wiosennej grający dla A-klasowego GKS-u Cement Raciborowice Dawid Janczyk prezentował bardzo dobrą formę strzelecką. Ostatnio najgłośniej było jednak o jego nagłym zniknięciu. Do sprawy w rozmowie z “Faktem” odniósł się główny sponsor klubu z Dolnego Śląska.

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone