Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
17/04/2024 - 14:45

Wielkie sukcesy sądeckich tancerek! Na mistrzostwach nie miały sobie równych [ZDJĘCIA]

Tancerki sądeckiego ADeeM zanotowały kolejne wielkie sukcesy. Tym razem świetne wyniki uzyskały na mistrzostwach Polski. Teraz pora na występy również na arenie międzynarodowej.

Sukcesy sądeckich tancerek

Sądeczanie przyzwyczaili nas do tego, że odnoszą sukcesy na wielu polach. Nie brakuje ich także w sporcie. Nasi zawodnicy zajmują bardzo często medalowe miejsca. Właśnie mieliśmy tego kolejne potwierdzenie.

14 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim rozgrywane były mistrzostwa Polski organizowane przez Polski Związek Sportowy Cheerleadingu. Pojawili się na nich również tancerze sądeckiego ADeeM. 

Łącznie wystartowali w pięciu konkurencjach. Znakomitych wyników nie brakowało. Złote medale wywalczyły Wiktoria Smaś i Nikola Siedlarz (ADeeM Junior), a srebrne Zofia Piech i Martyna Maślanka (ADeeM Young).

Tancerki z nominacją na mistrzostwa świata

W najbardziej prestiżowej konkurencji - duety Cheer hip hop senior, tytuł mistrza Polski obroniły Justyna i Natalia Migacz. Tym samym ponownie uzyskały nominację na mistrzostwa świata 2025 w Orlando. 

- Siostry już za tydzień walczą w USA reprezentując nasz kraj, a te zawody pokazały że są niesamowicie przygotowane! Cieszymy się sukcesami i gratulujemy tancerzom i trenerom - informuje klub. ([email protected], fot.: ADeeM)

Sukces tancerek ADeeM
Tancerki sądeckiego ADeeM zanotowały kolejne wielkie sukcesy. Tym razem świetne wyniki uzyskały na mistrzostwach Polski.


Dziękujemy za przesłanie błędu