Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 11 kwietnia. Imieniny: Filipa, Izoldy, Leona
08/04/2021 - 05:10

Najpopularniejszy Sportowiec Sądecczyzny: zgłoszeń do plebiscytu wciąż przybywa

Jeszcze przez kilka dni można zgłaszać kandydatów na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. Nominowanych jest już spore grono osób. Prezentujemy sylwetki kolejnej "15".

Klaudia Zwolińska- kajakarka, zawodniczka KS Start Nowy Sącz. W 2020 roku wzięła udział w Mistrzostwach Europy Juniorów i Młodzieżowców w Krakowie. W C1 Klaudia zdobyła srebrny medal.

Grzegorz Hedwig- kajakarz, zawodnik KS Start Nowy Sącz. Wywalczył wiele medali Mistrzostw Polski i Europy w slalomie kajakowym. W 2020 r. został powołany do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Seniorów.

Emilia Smoleń – zawodniczka drużyny UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna, która wraz z nią w 2020 roku wywalczyła Mistrzostwo Polski w Futsalu U-16. Podczas turnieju została najlepszą bramkarką. Wraz z klubem wywalczyła awans do I ligi kobiet.

Dominika Danek – zawodniczka KS Start Nowy Sącz. W 2020 r. zdobyła jeden złoty, dwa srebrne i jeden brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w slalomie
kajakowym w kategorii C1K, K1K.

Zobacz więcej nominowanych TUTAJ.

Małgorzata Myjak – zawodniczka Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Nowosądeczanin”. W ubiegłym roku została najlepszą zawodniczką w Mistrzostwach Polski do lat 17 w podnoszeniu ciężarów. Dodatkowo ustanawiała rekordy do lat 17, 20 i 23 w rwaniu 80 i 83 kg oraz w dwuboju 173 i 177 kg.

Czytaj dalej na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu