Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
28/11/2020 - 17:15

Klub UKS 3 Staszkówka Jelna podsumował rundę jesienną

Konferencja prasowa drużyny UKS "Trójeczka" Staszkówka Jelna przyciągnęła przed komputery setki widzów. Karierą młodych zawodniczek są zainteresowani trenerzy polskiej reprezentacji piłki nożnej.


Klub UKS 3 Staszkówka Jelna, podsumował pierwszą rundę sezonu 2020 / 2021. Trener zespołu Wojciech Mróz oraz dwie zawodniczki – Paulina Sokulska i Martyna Brdej wzięli udział w konferencji prasowej.

Runda jesienna w wykonaniu zespołu z Gródka nad Dunajcem okazała się ogromnym wyzwaniem. – Jako trener uważam, że zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Główny cel, jaki sobie założyliśmy, czyli pewne utrzymanie się, jest w zasięgu ręki. Zespół z każdym kolejnym meczem dojrzewa i prezentuje coraz wyższy poziom sportowy – komentuje trener.

Czytaj też: Paulina Tomasiak powołana do kadry! Zagra w eliminacjach Mistrzostw Europy

Piłka ciągle jest w grze, a drużyna z Sądecczyzny znajduje się w czołówce. Jaka atmosfera towarzyszy zawodniczkom na co dzień? Jak w praktyce wygląda różnica między pierwszą a drugą ligą? Czy jest aż tak odczuwalna? I jakie są sportowe plany klubu piłkarskiego na najbliższe tygodnie? Odpowiedzi na te pytania oraz relację z wczorajszej konferencji można obejrzeć tutaj.

Przy okazji warto wspomnieć o znakomitym występie seniorek Trójeczki w rozegranym dzisiaj finale Pucharu Polski w futsalu na szczeblu wojewódzkim. W meczu półfinałowym zawodniczki z imponującą przewagą wygrały 7:2, natomiast w finale zwyciężyły 6:1 z FSA Kraków. Brawo dziewczyny! (k.kos@sadeczanin.info, fot. Daniel Szlag)Dziękujemy za przesłanie błędu