Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
24/02/2013 - 09:43

Zawody narciarskie Szkół Podstawowych w Cieniawie

Już w najbliższy poniedziałek 25 lutego o godzinie 10 rozpoczną się zawody w narciarskim slalomie uczniów Szkół P7 i 18. Będzie to walka o „Puchar dyrektorów”, a młodzież będzie się ścigać w Cieniawie.


Rywalizacja będzie się odbywała osobno w kategorii chłopców i dziewcząt. Ponadto będzie podział na dwie kategorie wiekowe. Pierwsza z nich to zawodnicy, którzy uczą się w klasach 1-3, druga to klasy 4-6. Udział w zawodach zapowiedziało ok. 120 młodych narciarzy. Każdy z uczestników otrzyma dyplom oraz maskotkę. Serwowane będą też ciepłe napoje i skromny poczęstunek. Najszybsi narciarze otrzymają medale, które wręczone zostaną przez dyrektorów „siódemki” oraz „osiemnastki”.
Organizatorami, a jednocześnie sponsorami imprezy są obie współpracujące ze sobą szkoły podstawowe, właściciele stoku w Cieniawie oraz osoby prywatne.
Za bezpośrednie przygotowanie zawodów odpowiadają nauczyciele wychowania fizycznego w osobach: Elżbieta Strzelec, Elżbieta Maliszewska, Ewa Janczak, Ewa Mróz-Kmieć, Małgorzata Salamon z „siódemki” oraz Lucyna Szczepanek i Krystyna Chojnowska z „osiemnastki”.
- Prognozy wskazują, iż pogoda będzie sprzyjać narciarzom. – dodaje Dariusz Chojnowski - Śniegu oraz wielkich emocji nie powinno zabraknąć. Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i gorącego kibicowania.
(JEC)
 


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020