Sobota, 4 maja. Imieniny: Floriana, Michała, Moniki
15/08/2015 - 11:00

Piłka nożna. Sandecja gra dziś z Chojniczanką! Wygra?

Po porażce i remisie podopieczni trenera Roberta Kasperczyka bardzo chcą zgarnąć trzy punkty.
Przemeblowana drużyna z Nowego Sącza nie weszła najlepiej w nowe rozgrywki sezonu 2015/2016. Na inaugurację przy ulicy Kilińskiego przegrała z mądrze grającą i broniącą się Bytovią Bytów 0-1. Później był wyjazd do Olsztyna i potyczka ze Stomilem. Miejscowi prowadzili już 2-0, ale w ostatnich minutach goście zdołali wyrównać.

Dziś w mieście nad Dunajcem pojedynek z Chojniczanką Chojnice. Przyjezdni nie są „ogórkami” o czym świadczy piąte miejsce w ub. sezonie, ale w tym sezonie nie błyszczą. Podobnie jak sądeczanie raz zremisowali (2-2 z Miedzią) i przegrali (1-2 z GKS-em Bełchatów, choć prowadzili do 82 minuty).

- Chcemy zgarnąć komplet punktów – nie ukrywa Arkadiusz Aleksander. – Chciałbym wreszcie zdobyć bramkę na własnym boisku – dodaje Bartłomiej Dudzic. Jak będzie w rzeczywistości i czy słowa zostaną przekute w czyny przekonamy się już dzisiaj około godziny 20:00.