Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
13/05/2014 - 09:42

Piłka nożna – A klasa. W Zawadzie zgodnie z normą

Nieliczni kibice, którzy jeszcze przychodzą na mecze zespołu KS Zawada głośno pytają, co się dzieje z ich drużyną?. Kiedy wrócą dobre, sportowe czasy? Na razie odpowiedzi brak.

Zawada Nowy Sącz – Zyndram Łącko 0:4 (0:3)
0:1 Gonciarz 23, 0:2 Gonciarz 40, 0:3 Babik 67, 0:4 Mrówka 72.
Żółta kartka: J. Mikołajczyk,
Zawada: Sejud – J. Mikołajczyk, Kos, Bielak, Zając –Binek, Rolka, Legutko (46 Kowalik), Śmierciak – Południak, Baczyński.
Zyndram: Bójko– Głebocki,Konopka (46 Ruman), Piksa (83 Kaczor), Babik –Kucia (75 M. Kutwa), Mrówka, Słowik, Ł. Kutwa – Gonciarz, Brzegowski (65 Dybiec).
Po wydarzeniach sprzed tygodnia, kiedy to jeden z zawodników KS Zawada naruszył „nietykalność” sędziego gospodarze wystąpili w bardzo skromnym składzie. Od początku spotkania prym na boisku w Zawadzie wiedli piłkarze z Łącka. Już na początku okazję do zdobycia gola miał Gonciarz, ale Sejud okazał się lepszy. Chwilę później bramkarza gospodarzy próbował zaskoczyć Dybiec. Ta sztuka udała się dopiero w 23 minucie, kiedy Gonciarz po ograniu obrońcy nie dał szans Sejudowi. Ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą podwyższył wynik na 2-0 dla Zyndrama. Zawodnicy gospodarzy próbowali atakować, ale akcje Śmierciaka czy Południaka kończyły się na obronie gości. Po zmianie stron w dalszym ciągu przeważała drużyna z Łącka, a efektem tego były kolejne gola i w konsekwencji wysokie zwycięstwo przyjezdnych 4-0.