Środa, 26 czerwca. Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
05/09/2012 - 07:26

Piłka nożna – A klasa. Faworyt przegrał w Nawojowej

Mecze w A klasie pokazują, że w tym sezonie będzie ciekawie. W spotkaniu z Nawojem, faworyt drużyna Sokoła Stary Sącz doznała wysokiej porażki.

Nawoj Nawojowa - Sokół Stary Sącz 3:1 (1:1)
1:0 Konstanty 17 samobójcza, 1:1 Dziedzic 23, 2:1 Maciak 81, 3:1 Konstanty 89 samobójcza.
Sędziował Dariusz Tutko (Gorlice). Żółta kartka: Konstanty. Widzów 50.
Nawoj: Kurowski - Stanek (60 Bochenek), Skrzypiec, Tokarz, Pawłowski - P. Kotlarski, Zaczyk (65 Ogórek), Sadowski, Zwoliński - Dara (75 Maciak), M. Kotlarski.
Sokół: Stawiarski - Tymczyszyn, Dziedzic, Konstanty, Stolarski - Zomber, Bednarczyk, Wójcik (70 Pasiut), Mirek - Liber, Stefaniak (75 Pustułka).
Gospodarze od początku ruszyli do zdecydowanych ataków. Efektem tego była pierwsza bramka. W zamieszaniu pod bramką rywali Konstanty próbował wybić piłkę, ale zrobił to tak niefortunnie, że ta trafiła do jego własnej bramki. Podrażnieni takim obrotem meczu goście kilka minut później wyrównali. Po zmianie stron przez dłuższy czas mecz toczył się głównie od pola karnego bramkowego do pola karnego. Dopiero w 81 minucie Maciak po składnej akcji całego zespołu podwyższył wynik na 2-1. A rezultat „ustalił” znów bramką samobójczą, znów Konstanty. Takiego wyczynu chyba ni9e dokona nigdy w swojej piłkarskiej karierze.