Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
20/10/2019 - 15:55

Mateusz Dwojak przejmuje biało-czarne rezerwy

Po tym jak Janusz Świerad dołączył do sztabu szkoleniowego Stali Mielec, rezerwy Sandecji pozostały bez trenera. Teraz już wiadomo, że tę funkcje będzie sprawował Mateusz Dwojak.

Mateusz Dwojak ma 33 lata. Grał w grupach młodzieżowych dwukrotnego Mistrza Polski i zdobywcy krajowego Superpucharu - Zagłębia Lubin. W tym klubie przeszedł kolejno przez wszystkie szczeble szkolenia młodych piłkarzy, do kategorii juniora starszego włącznie. Następnie występował jako pomocnik w III-ligowych rezerwach, ale swoją przygodę z uprawianiem sportu musiał jednak zakończyć z powodu kontuzji.

Jako trener pracował z młodzieżą w Akademii Sandecja, której w zeszłym roku został dyrektorem. Mateusz Dwojak posiada licencję UEFA A, a do swojego sztabu w rezerwach włączył Sebastiana Szczepańskiego w roli asystenta i Pawła Zwolińskiego jako szkoleniowca bramkarzy.

- Bardzo się cieszę ze po kilku miesiącach mogłem powrócić na ławkę trenerską. Mam nadzieję, że połączenie tych dwóch  funkcji w klubie jeszcze bardziej usprawni wprowadzanie naszych wychowanków do świata seniorskiej piłki poprzez czwartoligowe rezerwy Sandecji - powiedział Dwojak.

(MŚ). Fot. YouTubeDziękujemy za przesłanie błędu