Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
15/01/2024 - 14:05

Tak się biega w zimie! Sportowcy dopisują kolejne kilometry do wyzwania Festiwalu Biegowego

Trudne warunki nie są im straszne. Zimowy Run Challenge, a więc specjalne wyzwanie Festiwalu Biegowego cieszy się wzięciem wśród pasjonatów sportu. W poprzednim tygodniu najlepsi “wykręcili” znakomite wyniki. Każdy może zostać jednym z nich!

Zimowy Run Challenge

Czy można biegać, kiedy na zewnątrz mamy niską, mroźną temperaturę oraz śnieg? Oczywiście, że tak. Pasjonaci tego sportu udowadniają nam to cały czas. Spotkać na trasach możemy ich niemal codziennie.

Z wyjątkową inicjatywą wyszedł Festiwal Biegowy. Od 1 stycznia do 29 lutego 2024 roku możecie wziąć udział w specjalnym wyzwaniu marszowym/biegowym - Zimowym Run Challenge. Kilometry można zbierać codziennie, a 5 osób, których będzie mieć ich na swoim koncie najwięcej zostanie nagrodzonych.

Wyzwanie podejmują kolejni zawodnicy. Ich rezultaty możemy śledzić na stronie Festiwalu Biegowego. Wyniki zapisywane są poprzez platformę Strava. 

W poprzednim tygodniu najlepsze dystanse wykręcili użytkownicy: Aga T-K (ponad 172 km), Janusz Gawron (ponad 118 km) i Rafał Sułkowski (ponad 116 km). Na bieżąco mamy również podgląd na ostatnią aktywność. W poniedziałek na trasie byli już m.in. Michał Burnóg (11,5 km), Roksana Orzyszek (3,8 km) czy Adam Skałka (5,1 km). Trudne warunki nie są w stanie ich powstrzymać! 

Jak wziąć udział w wyzwaniu Festiwalu Biegowego?

Wystarczy zgłosić swój udział w formularzu, pobrać aplikację Strava i dołączyć do Festiwal Biegowy Club - społeczności, która łączy pasjonatów biegania oraz fanów Festiwalu Biegowego. Cały rok wspierają się, trenują i dzielą doświadczeniami z treningów. Z kolei we wrześniu spotykają się na linii startu podczas Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju. Każdy może tutaj dołączyć. 

Co należy zrobić, by dołączyć do społeczności?

  • Zgłosić w formularzu zgłoszeniowym swój udział i zapoznać się z regulaminem. Wypełniając zgłoszenie uczestnicy akceptują postanowienia regulaminu. Przed dołączeniem do konkursu zapoznaj się uważnie z jego postanowieniami. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek z nich twój udział nie będzie możliwy.
  • Pobrać aplikację „STRAVA” na swój telefon komórkowy i założyć konto, tym samym zaakceptować warunki korzystania z aplikacji zewnętrznego podmiotu.
  • W aplikacji STRAVA dołączyć do społeczności Festiwal Biegowy Club oraz dodawać swoje treningi ( https://www.strava.com/clubs/festiwalbiegowy ). W ustawieniach należy wybrać opcję, że każdy użytkownik aplikacji może widzieć moje aktywności, dzięki temu bieganie/chodzenie/wspinanie będzie widoczne w rywalizacji.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas trwa rejestracja na Festiwal Biegowy. Wystarczy wejść TUTAJ, wypełnić formularz i wykonać opłatę. Nie może Was zabraknąć na starcie! ([email protected], fot.: Vlad Tchompalov - unsplash/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu