Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
22/01/2024 - 16:20

Każdy może "kręcić” kolejne kilometry! Rozpocznij wyzwanie Festiwalu Biegowego

Prawdziwy biegowy zajawkowicz nie odpuści ani jednego dnia treningu. Widać to bardzo dobrze podczas Zimowego Run Challenge, a więc specjalnego wyzwania Festiwalu Biegowego. Dołącz już dziś i również “wykręcaj” kilometry!

Zimowy Run Challenge

Styczeń i luty to miesiące typowo zimowe. Ich aura zdecydowanie nie sprzyja uprawianiu sportów na zewnątrz. Prawdziwych pasjonatów nic nie jest jednak w stanie złamać. To twardziele, którzy trenują przez cały rok.

Od 1 stycznia do 29 lutego 2024 roku biorą udział w specjalnym wyzwaniu marszowym/biegowym Festiwalu Biegowego - Zimowym Run Challenge. Kilometry można zbierać codziennie, a 5 osób, które będzie mieć ich na swoim koncie najwięcej zostanie nagrodzonych.

Zabawa trwa w najlepsze! Do klubu Festiwal Biegowy Club na platformie Strava ten moment dołączyły 92 osoby. Z kolei samo wyzwanie ma już 59 uczestników. Każdego dnia biegacze “kręcą” kilometry. Dzieje się! 

Rezultaty poszczególnych zawodników możemy śledzić na stronie Festiwalu Biegowego. W poniedziałek na trasie byli już m.in. Kuba Stochmal, Marek Grabiasz czy Dorota Prus. A jak wygląda klasyfikacja najlepszych w poprzednim tygodniu?

Pierwsze miejsce zajęła użytkowniczka Aga T-K, drugie Edmund J, a trzecie Maciej Majda. Ich wyniki robią wrażenie, bo przebyli odpowiednio 214, 157 i 149 km! A wszystko zimową porą.

Jak wziąć udział w wyzwaniu Festiwalu Biegowego?

Ty również możesz dołączyć do drużyny i kręcić świetne rezultaty! Każdy biegowy zajawkowicz powinien spróbować. Wystarczy zgłosić swój udział w formularzu, pobrać aplikację Strava i dołączyć do Festiwal Biegowy Club - społeczności, która łączy pasjonatów biegania oraz fanów Festiwalu Biegowego. Cały rok wspierają się, trenują i dzielą doświadczeniami z treningów. Z kolei we wrześniu spotykają się na linii startu podczas Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju. Każdy może tutaj dołączyć. 

Co należy zrobić, by dołączyć do społeczności?

  • Zgłosić w formularzu zgłoszeniowym swój udział i zapoznać się z regulaminem. Wypełniając zgłoszenie uczestnicy akceptują postanowienia regulaminu. Przed dołączeniem do konkursu zapoznaj się uważnie z jego postanowieniami. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek z nich twój udział nie będzie możliwy.
  • Pobrać aplikację „STRAVA” na swój telefon komórkowy i założyć konto, tym samym zaakceptować warunki korzystania z aplikacji zewnętrznego podmiotu.
  • W aplikacji STRAVA dołączyć do społeczności Festiwal Biegowy Club oraz dodawać swoje treningi ( https://www.strava.com/clubs/festiwalbiegowy ). W ustawieniach należy wybrać opcję, że każdy użytkownik aplikacji może widzieć moje aktywności, dzięki temu bieganie/chodzenie/wspinanie będzie widoczne w rywalizacji.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas trwa rejestracja na Festiwal Biegowy. Wystarczy wejść TUTAJ, wypełnić formularz i wykonać opłatę. Nie może Was zabraknąć na starcie! ([email protected], fot.: Vlad Tchompalov - unsplash/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu