Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
16/05/2024 - 12:10

To była dosłownie chwila... Skończyło się poważną kontuzją. Młody piłkarz potrzebuje wsparcia

To była dosłownie jedna chwila. 30 marca młody piłkarz Dunajca Nowy Sącz - Aleks Król, podczas meczu doznał bardzo poważnej kontuzji. Niestety, koszty leczenia są wysokie. Zawodnik potrzebuje naszego wsparcia!

Kontuzja piłkarza Dunajca Nowy Sącz

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów w naszym kraju. Przyciąga zarówno młodszych, jak i nieco starszych. Niestety, zdarza się podczas meczów czy treningów dochodzi również do kontuzji. Niektóre z nich są szczególnie dotkliwe.

Niemal dwa miesiące temu bardzo poważnego urazu nabawił się młody zawodnik Dunajca Nowy Sącz - Aleks Król. 22-latek podczas kontaktu z zawodnikiem drużyny przeciwnej doznał urazu kolana i zerwał więzadło krzyżowe przednie ACL.

- Diagnoza z SOR-u oraz dalsze wizyty u lekarzy dawały nadzieję że jest to tylko naderwanie MCL, lecz po rezonansie sprawdził się najgorszy możliwy scenariusz - tłumaczy piłkarz.

Aby wrócić do zdrowia niezbędna jest operacja (artroskopia kolana i rekonstrukcja ACL) oraz rehabilitacja. Niestety, jest to bardzo kosztowny zabieg. Aby jego realizacja była możliwa założył specjalną zrzutkę.

Młody zawodnik Dunajca potrzebuje naszego wsparcia

- Za każde udostępnienie oraz wpłatę będę bardzo wdzięczny, bo przybliży mnie to do powrotu do zdrowia. Będę mógł też wrócić do uprawiania sportu, który kocham. Za każde wsparcie każdemu bardzo dziękuję! - mówi piłkarz.

Dodatkowo, z niezwykle ciekawą propozycją wyszedł Dunajec Nowy Sącz. Wyzwanie brzmi interesująco. - Jeśli uda się uzbierać całość kwoty na operację Aleksa obiecujemy, że cały sztab trenerski wystartuje w Runmageddonie i zrobimy z tego relację na naszym profilu - czytamy we wpisie na Facebooku.

Każdy może pomóc Aleksowi Królowi, wpłacając dowolną kwotę na zrzutkę. Pozwoli mu to powrócić na boisko. ([email protected], fot.: Aleks Król)Dziękujemy za przesłanie błędu