Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
07/12/2023 - 12:55

Co za akcja przed świętami! Chcą dać pieniądze. Jest tylko jeden warunek

10 złotych za każdy przebiegnięty kilometr na bieżni trafi z Fundacji TAURON na rzecz Fundacji Szerpowie Nadziei, która wspiera rozwój turystyki górskiej wśród osób z niepełnosprawnościami. Cel zbiórki wybrali sami pracownicy TAURONU w głosowaniu. Bieżnie i rowerki stacjonarne umieszczone są w sześciu siedzibach spółek z Grupy TAURON.

- Grudzień to niezwykły czas wypełniony ludzką życzliwością. Nasza TAURONOWA rodzina po raz kolejny postanowiła podzielić się dobrem z otoczeniem. Zatem już tradycyjnie w Mikołajki przesiadamy się na rowerki i bieżnie, bo chcemy wybiegać jak najwięcej kilometrów, które potem zamienimy na wsparcie dla fundacji, którą wybrali sami pracownicy – wyjaśnia Paweł Szczeszek, prezes Grupy TAURON.

- Uszczęśliwianie innych jest marzeniem ludzi szczęśliwych. Dlatego wraz z Szerpami Nadziei niesiemy radość naszym skarbom i spełniamy ich górskie marzenia. Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli – wyjaśnia Krzysztof Sobczyk z Fundacji Szerpowie Nadziei.


W ubiegłym roku pracownicy Grupy TAURON przebiegli 700 km, żeby pomóc najmłodszym z Hospicjum Dziecięcego Świetlikowo. 

We wrześniu 2023 roku, pracownicy  Grupy TAURON wraz z grupą Szerpów Nadziei, wyruszyli do Tatrzańskiego Parku Narodowego, by pomóc Skarbom (osobom z niepełnosprawnościami) zdobyć górskie szczyty. (fot.: Tauron, źródło: Tauron)Dziękujemy za przesłanie błędu