Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
23/01/2023 - 20:35

Ryszard Nowak o Ludomirze Handzlu. Pierwszy wywiad po czterech latach [WIDEO]

Oto pierwsza rozmowa z Ryszardem Nowakiem po latach jego milczenia. Tylko w "Sądeczanin.info"! Co robił przez cztery lata, odkąd rozstał się z fotelem prezydenta? Jak dziś ocenia swą decyzję o rozstaniu z PiS? Czy będzie kandydował w najbliższych wyborach parlamentarnych, czy też poczeka na samorządowe?

Ryszard Nowak przerywa milczenie po latach

Ryszard Nowak przez cztery lata konsekwentnie odmawiał wszelkich wywiadów i komentarzy. Odkąd w 2018 roku rzucił w kąt partyjną legitymację PiS i po dwunastu latach rozstał z fotelem prezydenta Nowego Sącza, pilnie strzegł swojej prywatności. Jednak w końcu udało się nam go namówić na rozmowę.

Czy nie żałuje swoich decyzji sprzed 4 lat? Z czego teraz żyje Ryszard Nowak? Co mu się nie podoba w Nowym Sączu pod rządami Ludomira Handzla, o co ma największe pretensje do obecnego prezydenta i jak ocenia nieustanne wolty w nowosądeckiej radzie miejskiej? Dlaczego sam nie zbudował spalarni, czy widzi kres budowy stadionu? O tym wszystkim w naszej rozmowie, jaką przeprowadziliśmy w studnio "Sądeczanina" w poniedziałkowe popołudnie.

Oczywiście, nie mogło też zabraknąć pytania o wybory. Cztery lata politycznego czyśca sprawiły pewnie, że Ryszard Nowak ma teraz wielki apetyt. Ale na co? Czy ex-prezydent zamierza ubiegać się o mandat posła bądź senatora? A może celuje w samorząd, bo trudno uwierzyć by nadal chciał trzymać się na uboczu. Jeśli tak, z kim mu będzie po drodze? 

O wszystkim tym w naszej rozmowie z Ryszadem Nowakiem, byłym posłem, byłym radnym, byłym członkiem Porozumienia Centrum, a potem PiS, byłym prezydentem Nowego Sącza w latach 2006 - 2018. Zapraszam! ([email protected]) wideo: [email protected] Wideo na następnej stronie:Dziękujemy za przesłanie błędu