Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 maja. Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola
17/01/2020 - 14:10

Zbliża się Dzień Babci. Prześlij nam życzenia, a my opublikujemy je na stronie!

Dziadkowie są w naszym życiu bardzo ważni. Ich relacje z wnukami oparte są na bezinteresownej miłości i więzi, a często także na braku jakichkolwiek zakazów. Zwykle dopiero jako dorośli doceniamy rolę, jaką odegrali w naszym życiu. Może najbliższy weekend to dobra okazja, aby im za to podziękować?

Nie ma jak u babci, która daje wnukom czas pełen miłości, ciepła i cierpliwości. Zwykle nasze babcie są już w innej sytuacji życiowej, często na emeryturze i - w odróżnieniu od zapracowanych rodziców - mają czas, aby skupić się tylko na ukochanych wnukach. Trzeba przyznać, że w ostatnich latach sytuacja się zmienia - babcie starają się być jak najdłużej aktywne zawodowo, chcą także realizować swoje pasje i marzenia.

Pojawienie się wnuków w życiu każdej babci jest wielkim wydarzeniem i emocjonalnym przeżyciem. A jej miłość? Nieporównywalna do niczego innego! Nie bez powodu mówi się, że najpierw powinno się być babcią, a dopiero potem rodzicem. Dziadkowie dostrzegają we wnukach młodych ludzi, którzy myślą, czują, słyszą i mają własne zdanie. W końcu to rodzice są od wychowywania, a dziadkowie... od kochania i rozpieszczania. Wszystkie emocje i zainteresowanie kierują na swoje pociechy, które w zamian dają im odczuć, że są w ich życiu potrzebni i ważni. Spontaniczna radość dzieci udziela się starszym.

21 stycznia (we wtorek) wszystkie babcie obchodzą swoje święto. Dzięki "Sądeczaninowi" możesz sprawić im wyjątkową niespodziankę. Prześlij swoje życzenia, a my opublikujemy je w serwisie Sądeczanin.info oraz w lutowym miesięczniku! Życzenia można przesyłać na adres k.kos@sadeczanin.info do poniedziałku 20 stycznia do godziny 12, wpisując w temacie wiadomości "Dzień Babci i Dziadka". Mogą być one zilustrowane wybranym przez Was zdjęciem. Przypominamy o podpisaniu fotografii przynajmniej imieniem.

Osoby przesyłające zdjęcia wyrażają zgodę na ich publikację w serwisie www.sadeczanin.info.

k.kos@sadeczanin.info, fot. pixabay.comDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020