Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
09/06/2024 - 11:00

"Szczęścia życzę Wam". To będzie kolejny hit Kordiana? Artysta kręcił najnowszy teledysk

"Szczęścia życzę Wam" to najnowsza produkcja Kordiana, gwiazdy folk polo. Artysta kręcił najnowszy teledysk, którego premiera już 20 czerwca.

Wacław Cieślik znany jako Kordian, sądecka gwiazda disco polo, do swojej najnowszej produkcji "Szczęścia życzę Wam", kręcił teledysk m.in: w pociągu Polregio na stacji w Nowym Sączu. 

- To był piękny dzień zdjęciowy. Zmęczeni ale szczęśliwi z taką ekipą można przenosić góry.-napisał Kordian w mediach społecznościowych. 

- Dziękuję bardzo wszystkim biorącym udział w realizacji nagrania do najnowszej produkcji pod tytułem "Szczęścia życzę Wam". 

Premierę najnowszego nagrania Kordian zapowiada na około 20 czerwca.

Pochodzący z Żeleżnikowej Wielkiej, Wacław Cieślik nazywany jest królem góralskiego folk polo. Największy jego przebój to utwór "Dziewczyna z gór". Dzięki temu hitowi zyskał tysiące fanów.

Kordian na scenie występuje od 10 lat, jego utwory mają po kilka milionów odsłon na Youtube, a w mediach społecznościowych obserwują go tysiące fanów.

Muzyk chętnie i bardzo często angażuje się w akcje charytatywne na terenie całej Polski. Namawia też innych do pomagania chorym i biednym. Artysta był nominowany do tytułu Sądeczanin 2017 roku. (MK) fot. Artur Królikowski. Żródło: FB Wacław Cieślik, Artur Królikowski.  Dziękujemy za przesłanie błędu