Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
28/08/2020 - 11:50

Sądecka piosenkarka w Szansie na Sukces

Bożena Górecka-Tokarczyk walczy o swoją karierę w kolejnym show. Tym razem próbuje swoich sił w programie muzycznym „Szansa na Sukces. Opole 2021”. Czy uda jej się zaśpiewać na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?

Bożena Górecka-Tokarczyk, fot. archiwum artystki

Bożena Górecka-Tokarczyk związana jest z zespołem „No Brothers”. Pisze teksty i śpiewa, a akompaniuje jej Artur Kmiecik. On gra na gitarze i odpowiada za tworzenie muzyki. Razem wydali już dwie płyty.

Muzycy z Sądecczyzny od dwóch lat biorą udział w ogólnopolskich teleturniejach muzycznych. Zespół występował w już w „Mam talent”. W poprzednim roku wokalistka próbowała swoich sił w programie „All Together Now – Śpiewajmy razem”.

Zobacz jak jej poszło w telewizyjnym show muzycznym: Rockowa dziewczyna z Nowego Sącza wygrała coś więcej niż 100 tysięcy [WIDEO]

W tym roku Bożenie Góreckiej-Tokarczyk udało się dostać do „Szansy na Sukces. Opole 2021”. Zwycięzca programu zaśpiewa w kategorii Debiuty na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

- Otworzyły się przede mną kolejne drzwi, które z radością przekroczyłam. Gdy przychodzi nowe trzeba być gotowym na wielkie wyzwania – mówi wokalistka zespołu „No Brothers”. - Jestem szczęśliwa mogąc spełnić swoje marzenie, a tak wiele chcę jeszcze zrobić.

Nowa edycja „Szansy na Sukces” już tej jesieni. Będziemy trzymać kciuki za charyzmatyczną sądeczankę, aby udało jej się dostać do finału. (PS)

Posłuchaj jak śpiewał zespół „No Brothers” w studiu Sądeczanina [WIDEO]
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu