Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 12 lipca. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
21/03/2019 - 22:45

Rockowa dziewczyna z Nowego Sącza wygrała coś więcej niż 100 tysięcy [WIDEO]

Była rewelacyjna, porwała jurorów, ale nie doszła do finałowej rozgrywki telewizyjnego, muzycznego show „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Bożena Górecka-Tokarczyk z Nowego Sącza, wokalistka zespołu „No Brothers”, nie wygrała co prawda stu tysięcy złotych, bo o taką stawkę walczą uczestnicy programu, ale zyskała sympatię wielu widzów.

Wyglądała fantastycznie w kreacji z czarnej skóry, że swoimi niebieskimi włosami i fantastycznie również śpiewała. Wokalistka rockowego zespołu No Brothers Bożena Górecka-Tokarczyk porwała swoim śpiewem jurorów i przy okazji zdradziła, że z zawodu jest krawcową.

Czytaj też Ona też chce być gwiazdą. Szturm sądeckich wokalistek na telewizyjne show

- To dosyć zabawne, bo zupełnie z tym nie wiążę przyszłości i nawet nie za bardzo to lubię - mówiła w krótkiej rozmowie poprzedzającej występ.

Uwielbia za to śpiewać. Muzyczny ring rozgrzała brawurowym wykonaniem piosenki zespołu Red Lips ,,To co nam było". To dało jej drugie miejsce wśród zawodników. A potem walczyła o udział w finale, gdzie stawka jest bardzo wysoka. Zwycięzca wygrywa sto tysięcy złotych. Wokalistka „No Brothers” wykonała wielki przebój Agnieszki Chylińskiej ,,Kiedy powiem sobie dość" .

Czytaj też Z Lipnicy Wielkiej w wielki świat pędzi pociąg do kariery Izy Szafrańskiej [WIDEO]

Na muzycznym ringu o wejście do finału walczyła ze zdobywcą trzeciego miejsca, Romanem Jarząbkiem. Przegrała w pięknym stylu. To był jej kolejny start w telewizyjnym, muzycznym programie. Razem ze swoim zespołem wystąpiła też w show „Mam Talent”. Czy jeszcze spróbuje swoich sił w innym, kolejnym programie, nie wiadomo.

- Fajnie było ale się skończyło. W życiu piękne są tylko chwile, a tych przeżyłam mnóstwo w tym programie - napisała na swoim profilu na Facebooku. 

[email protected] fot. screen TV PolsatDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)