Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
21/04/2024 - 12:00

Odlotowe sądeckie dziewczyny dały czadu. Nie mają sobie równych! [ZDJĘCIA]

Nie mają sobie równych. Cheerleaderki z Krynicy rozsławiły nasz region. Podczas Mistrzostw Mistrzostw Polski w Cheerleadingu stanęły na podium. Dały ognia!

Konkurencja była ostra

Blisko trzy i pół tysiąca zawodniczek walczyło o  zwycięstwo  Mistrzostw Polski w  Cheerleadingu Sportowym W Grodzisku Mazowieckim. Ta rywalizacja wielkim sukcesem zakończyła się dla uczennic Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy, tańczących w tanecznym studio prowadzonym przez absolwentkę szkoły, trenerkę i choreografkę formacji Karolinę Wolak. Cheerleaderki z uzdrowiska stanęły na podium.

czytaj też Ach ten Kordian! Gwiazdor disco polo z Żeleźnikowej znowu zadziwił fanów  

Stanęły na podium

- Wicemistrzostwo Polski wywalczyły Gabriela Skwarczowska i Asia Jędrzejek w kategorii cheer hh junior, II wicemistrzostwo Polski Emila Szwala i Zuzia Motyka w kategorii cheer hh junior - mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz. - Natomiast w kategorii senior cheer hh II wicemistrzostwo Polski zdobyły Pani Karolina Wolak i Roksana Majda.

Niektóre z uczennic, jak Roksana Majda, czy Emilia Polańska, niebawem będą absolwentkami. W maju stanu do  egzaminu dojrzałości. Pozostałe dziewczyny Julia Forystek, Roksana Wojciechowska, Sylwia Tomasiak, to uczennice klas I, II i III - przed nimi liczne zawody, gale i kolejne sukcesy.

Czytaj też Szykujcie się na Święto Kwitnących Sadów w Łososinie Dolnej. Będą superatrakcje atrakcje i koncert z wielkimi gwiazdami

Czytaj też Konkursy w sądeckiej oświacie rozstrzygnięte. Ogłosili dyrektorskie nominacje

Szkoła pęka z dumy

Cieszy fakt, że Wolak Dance Studio rozpoznawalny jest w środowisku lokalnym, ostatnio mogliśmy obserwować zespół i uczennice ZSP Krynica wraz z trenerką Karoliną Wolak podczas uroczystego otwarcia Powiatowego Centrum Sportu w Marcinkowicach - dodaje dyrektor szkoły. ([email protected]) fot. ZSPDziękujemy za przesłanie błędu