Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
17/04/2024 - 10:05

Szykujcie się na Święto Kwitnących Sadów w Łososinie Dolnej. Będą superatrakcje atrakcje i koncert z wielkimi gwiazdami

Lotnicze akrobacje, przysmaki regionalnej kuchni, stoiska z rękodziełem, wspaniała zabawa i najlepsze na świecie jabłka... takie atrakcje czekają na tych wszystkich, którzy wybiorą się na lotnisko do Łososiny Dolnej na Święto Kwitnących Sadów, zaplanowane na długi majowy weekend. Jak zawsze nie zabraknie wspaniałego koncertu z wielkimi gwiazdami.

Ach to wspaniałe Święto Kwitnących Sadów

Jak zaplanować niedzielę 5 maja,  w czasie długiego weekendu? Warto wybrać się do Łososiny Dolnej na doroczne Święto Kwitnących Sadów. Na ten jeden dzień lotnisko Aeroklubu Podhalańskiego zamienia się w gigantyczny piknik z mnóstwem atrakcji.

Najlepsza okazja do promocji

Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna, organizator dorocznej imprezy, zaprasza do współpracy wystawców, rękodzielników, twórców ludowych, którzy mogą mieć swoje stoisko podczas imprezy, także wszystkich  zainteresowanych reklamą swoich działań (materiały promocyjne wyświetlane na telebimie). Święto Kwitnących Sadów to doskonała okazja do dotarcia do szerokiej publiczności.  

Moc atrakcji

W programie imprezy liczne atrakcje, w tym między innymi występy artystów, zespołów regionalnych i zapierające dech  pokazy lotnicze.

Jak zawsze nie zabraknie wspaniałego koncertu

Tym razem gwiazdami będą Lanberry oraz Michał Szczygieł, którego wielka kariera zaczęła się od udziału w telewizyjnym show, The Voice of Poland.

Święto Kwitnących Sadów zawsze przyciąga tłumy z całego regionu,  co jest doskonałą okazją do promocji a także nawiązania wartościowych relacji z potencjalnymi klientami – podkreślają organizatorzy. - Serdecznie zachęcamy do współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna.

Więcej informacji TUTAJ

Link do wydarzenia na Facebooku

PROGRAM ŚWIĘTA

12:00 Msza Święta w Kościele Parafialnym w Łososinie Dolnej

14:00 Rozpoczęcie święta

14:30 Zespół Regionalny Jakubkowianie

15:00 Muzyczny spektakl dla dzieci „Bukiet talentów” Teatr Kultureska

16:00 Pokazy lotnicze

17:00 Big Band Łososina Dolna

18:00 Formacja Chatelet

19:00 Michał Szczygieł

20:30 Lanberry

22:00- 23:45 Kapela Roy

Dodatkowo w czasie trwania imprezy:

  • loty rekreacyjne
  •  wesołe miasteczko
  • stoiska promocyjne i regionalne

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu