Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
07/11/2022 - 10:35

Nowy Sącz rządzi! Naczepa z ogromną grafiką jeździ i rozsławia

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam auto, jakiego jeszcze na naszych drogach nie było. Nowy Sącz rządzi, ale to dopiero początek tej pięknej historii.

Nowy Sącz rządzi! Tego jeszcze na naszych drogach nie było!

Gdy w publikacji Po Nowym Sączu jeździ batmobil! Rasowy? Na pewno ma klasę przedstawiliśmy Wam nietypową stylizację samochodu, zachęcaliśmy Was jednocześnie do przysłania zdjęć równie niesamowitych aut. Ale to, co otrzymaliśmy w odpowiedzi przerosło nasze oczekiwania. Popatrzcie na zdjęcia!

Pomysł narodził się z inicjatywy właściciela firmy transportowej z naszego regionu, która od niedawna zaczęła świadczyć takie usługi. - Chciałbym, aby moje ciężarówki wyróżniały się na drodze, były  w jakimś stopniu wyjątkowe oraz przedstawiały trochę historii. Pamięć o naszych przodkach jest bardzo ważna i często zapominana, a historia Nowego Sącza jest naprawdę bogata - komentuje jej właściciel Andrzej Jurkowski.

Zobacz też:  Najseksowniejsza Garbuska w mieście! Czy te oczy mogą kłamać? 

- Pierwszym z moich pomysłów było umieszczenie na ciężarówce trochę mojego regionu, troszkę mojej, naszej miejscowości z wojennych lat 1939 roku - opisuje widoczny na zdjęciu obraz, którego przygotowanie zajęło aż 2 miesiące.

- Wspólnie z firma PRO-TEHT  staraliśmy się by to nie było byle zdjęcie. Całość składa się  z wielu starych zdjęć połączonych w całość. Widzimy tam wspaniałe wspomnienia wojenne: Dywizjonu 303, Generała Maczka, w chmurach husaria oraz ważny   dla nowego Sączą Józef Piłsudski a w tle ukazany jest Nowy Sącz z tamtego okresu. Samochód jeździ tylko po naszym kraju dumnie reprezentując nasza miejscowość. Jutro samochód pierwszy raz pojawi się w Nowym Sączu i będzie tam jeździł regularnie - zaznacza Jurkowski zastrzegając, że już chodzą mu po głowie podobne realizacje. ([email protected] Fot.: Andrzej Jurkowski)Dziękujemy za przesłanie błędu