Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
08/04/2020 - 10:00

Nasz nowy dom: już jutro emisja! Ekipa wyremontowała dom rodziny z Gorlic

Los uśmiechnął się do rodziny z Gorlic. Ekipa budowlana programu "Nasz nowy dom" wyremontowała jej dom. Prace rozpoczęły się pod koniec stycznia br. Czy udało się spełnić kolejne marzenie? Poznajcie historię Jadwigi i Stanisława Wiejaczków. Emisja programu już jutro - w czwartek, 9 kwietnia o godzinie 20 na Polsacie.

Ekipa telewizyjna programu Polsatu "Nasz nowy dom" pojawiła się w Gorlicach pod koniec stycznia 2020 roku. Pracownicy budowlani mieli kilka dni na renowację zrujnowanego domu państwa Wiejaczków. Dzięki nim budynek zamienił się w ciepłe i przytulne miejsce.

Już jutro poznamy historię rodziny, która znalazła się w trudnej sytuacji życiowej. Państwo Jadwiga i Stanisław Wiejaczkowie wychowują porzuconego przez matkę 11-letniego Kubę. Dziadkowie przejęli nad wnukiem prawną opiekę. Chłopiec nie miał własnego pokoju, w którym mógłby uczyć się i bawić, ani warunków, aby zaprosić swoich kolegów. W domu nie było wody ani łazienki, ściany pokryła pleśń, a przez nieszczelne okna i sufit do środka dostawała się wilgoć. Brakowało także kuchni z prawdziwego zdarzenia. 

Czytaj też: Jesteśmy na planie programu ,,Nasz nowy dom". Czy ekipa skończy prace na czas?

Na czas remontu rodzina przeniosła się do hotelu. Producenci przygotowali dla nich wiele niespodzianek, które pozwoliły im odpocząć, a także urozmaiciły czas oczekiwania na powrót do wymarzonego domu. Postęp prac w Gorlicach na bieżąco śledziła Katarzyna Dowbor, dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Czy udało się spełnić kolejne marzenie? Z jakimi problemami zmagała się ekipa budowlana? Oglądajcie "Nasz nowy dom" jutro (w czwartek) o godzinie 20.05! 

[email protected], fot. archiwum Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)