Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
31/01/2020 - 18:10

Jesteśmy na planie programu ,,Nasz nowy dom". Czy ekipa skończy prace na czas?

Prace ekipy budowlanej programu ,,Nasz nowy dom" powoli dobiegają końca. Jest ciężko, ponieważ w Gorlicach nieustannie pada deszcz. Czy budowlańcy wyremontują dom państwa Wiejaczków na czas?

Ekipa programu ,,Nasz nowy dom" pojawiła się w Gorlicach kilka dni temu. Budowlańcy toczą prawdziwy wyścig z czasem! Dzisiaj wieczorem do nowego domu państwa Wiejaczków przyjadą meble, a na noc planowane jest wielkie sprzątanie. Prace powoli dobiegają końca.

- Biorąc pod uwagę zakres prac, jakie musieliśmy wykonać, idzie w miarę dobrze - informuje szef ekipy budowlanej, Artur Witkowski. - W nocy meblowanie, nad ranem dekoracje, rozkładanie dywanów i wieszanie obrazków, a jutro około południa Kasia Dowbor przyjedzie razem z rodziną. W budynku nie było łazienki, trzeba było zrobić przyłącze wodne, przyłącze kanalizacyjne i szambo, co wiązało się z dużą ilością wykopów. Mam nadzieję, że ze wszystkim uporamy się na czas - dodaje kierownik robót budowlanych.

Zobacz także: Rodzina z Gorlic będzie miała nowy dom! Ekipa Polsatu rozpoczęła prace budowlane

Emisja odcinka planowana jest za dwa miesiące. Do tego czasu nie możemy udostępniać zdjęć obrazujących postęp prac i wygląd budynku, który zmienił się nie do poznania! Artur Witkowski wspomniał także o pogodzie, która nie ułatwia pracy budowlańcom. Ekipa walczy z wykończeniem elewacji budynku oraz z błotem, które nagromadziło się na placu budowy. Pewne plany, wskutek opadów deszczu, musiały ulec modyfikacji.

Z niecierpliwością czekamy na reakcję rodziny Wiejaczków!

k.kos@sadeczanin.info, fot. SądeczaninDziękujemy za przesłanie błędu