Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
20/12/2020 - 20:35

Krynica: barwne iluminacje tworzą świąteczny nastrój w mieście

Krynica przystroiła się na zimę barwnymi światłami. Mimo braku śniegu i dodatnich temperatur iluminacje tworzą bajkowy, świąteczny nastrój w mieście.

Za kilka dni usiądziemy przy wigilijnym stole, podzielimy się opłatkiem i chociaż nie ma białego puchu, w Krynicy czuć świąteczną atmosferę. Wszystko dzięki iluminacjom, które rozświetlają szczególnie deptak. 

Świąteczne światełka pojawiły się na altanach, drzewach i słupach. Nieopodal Pijalni Głównej znajduje się sporych rozmiarów liczba, która przypomina o zakończeniu 2020 roku.  Jest też bałwanek, przy którym lubią fotografować się turyści. 

Zobacz też: Wiceprzewodnicząca Rady Miasta i Gminy Krynica-Zdrój o Forum Ekonomicznym

Na ulicach są choinki, girlandy, dekoracje latarniowe oraz migające lampki.Pięknie oświetlone są budynki instytucji publicznych, a także prywatne domy. Okazale wygląda Urząd Miasta i Gminy, jego cztery kolumny ozdobiono białymi  światełkami. 

W tegorocznym sezonie zimowym Góra Parkowa pozostanie zamknięta, w związku z trwającą przebudową górnej stacji, dlatego na szczycie nie będzie można podziwiać Krainy Światła. (MK) fot. aut. 

Krynica: barwne iluminacje tworzą świąteczny nastrój w mieście
Krynicę przystrojono na zimę barwnymi światłami. Mimo braku śniegu i dodatnich temperatur iluminacje tworzą bajkowy, świąteczny nastrój.


Dziękujemy za przesłanie błędu