Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 maja. Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
03/10/2022 - 21:15

„Głosem kruszy beton”. Dominik Dudek zmiótł z ringu rywalkę w The Voice of Poland

- Facet, który głosem kruszy beton, tak jego występ w kolejnym odcinku The Voice od Poland anonsował Tomasz Kammel. I tak się właśnie stało. Dominik Dudek z Pasierbca w bitwie na głosy pokonał swoją rywalkę i będzie nadal walczyć o zwycięstwo w telewizyjnym show.

Jurorzy programu nie mieli wątpliwości

Dominik Dudek z Pasierbca  był po prostu lepszy. To on wygrał bitwę na głosy w kolejnej odsłonie The Voice of Poland i przeszedł do kolejnego etapu telewizyjnego talent show.

Bitwa na głosy to szczególnie trudny etap w muzycznej rywalizacji. Trzeba zaśpiewać ten sam utwór w duecie ze swoim rywalem. Dominik musiał się zmierzyć ze znakomitą Wiktorią Krakowską w utworze „Za daleko” Mrozu & Vito Bambino.

czytaj też Egzamin tylko dla twardzieli. Tak się zostaje terytorialsem w Limanowej [ZDJĘCIA]

Bitwa była trudna

To dwa bardzo liryczne głosy - mówili o dwójce artystów ich trenerzy Tomson i Baron.  Ich występem zachwycała się zasiadająca w jury Lanberry.  Ruszyliście ramię w ramię. Zaśpiewaliście przepięknie- dodała.

czytaj też Jak to w sobie rozpoznać, zanim będzie za późno? To może wykończyć każdego 

- Udało się! Przechodzę dalej! Dziękuję Wiktoria, zaśpiewałaś cudownie! Już niedługo widzimy się na Nokaucie, trzymajcie się cieplutko – napisał Dominik w mediach społecznościowych.

Facet, który głosem kruszy beton

Tak występ Dominika anonsował  prowadzący program Tomasz Kammel. – Ta zapowiedź była nawiązaniem do profesji naszego krajana, który jest budowlańcem. Na co dzień  pracuje w firmie swojego ojca i  dodatkowo jest wokalistą w zespole Redford. Grupę utworzył z przyjaciółmi.  Mieli nawet okazję  współpracować z samym Edwynem Collinsem, czyli autorem hitu "A Girl Like You".

Dominik pochodzi z licznej rodziny, której większa część ma zacięcie muzyczne. Sam nie potrafi zliczyć całego swojego kuzynostwa. Każda impreza rodzinna to kilkadziesiąt osób, które grają i wspólnie śpiewają muzyczny folklor. Dominik do 15 roku życia nie znał innego gatunku muzyki. Dopiero przyjaciele po Akademii Muzycznej zaszczepili w nim miłość do różnych muzycznych stylów.

czytaj też Zamiast gór wybrali kopce. Na takiej wyprawie sądeccy turyści spod znaku PTT jeszcze nie byli [ZDJĘCIA]

- Musiałem dojrzeć do tego, żeby wziąć udział w The Voice of Poland TVP właśnie teraz i jestem bardzo szczęśliwy, bo spełniło się jedno z moich marzeń – napisał Dominik Dudek na Instagramie.

Szturm naszych na The Voice of Poland

Niemal w każdej edycji The Voice of Poland pojawiają się wokaliści z naszego regionu,  ale jak dotąd nie było tak silnej  reprezentacji. Przypomnijmy, że w najnowszej edycji programu aż trójka młodych, utalentowanych artystów chce powalczyć o zwycięstwo w muzycznym show, które otwiera drogę do kariery.  Poza Dominikiem Dudkiem w  udział w Show wywalczyli sobie również Aleksandra Król z Limanowej i Rafał Talarczyk z Nowego Sącza, którzy  także będą musieli  stoczyć swoje bitwy na głosy. ([email protected]) fot. screen TVP

Dziękujemy za przesłanie błędu