Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
01/12/2022 - 11:05

Ale sensacja! Słynna Doda zakochała się w przystojniaku spod Nowego Sącza [ZDJĘCIA]

Dla jednych jest tylko celebrytką, dla innych skandalistką, dla swoich fanów jest najlepszą piosenkarką. Doda czyli Dorota Rabczewska od lat nie schodzi z czołówek tabloidów. Ostatnio gruchnęła wiadomość, że jest po uszy zakochana. Jak się okazuje jej serce skradł przystojniak spod Łącka!

Przez ostatnie miesiące fani piosenkarki z zapartym tchem śledzili w programie  "Doda. 12 kroków do miłości"  jak gwiazda tabloidów  randkuje z różnymi przystojniakami, co miało jej pomóc w znalezieniu mężczyzny życia.

Ostatecznie celebrytce nikt nie przypadł do gustu. Teraz plotkarskie serwisy donoszą, że Rabczewska jest zakochana. Jej serce skradł Dariusz Pachut, sportowiec, ratownik medyczny, który jest … góralem spod Łącka, bo  pochodzi z Zabrzeży.

O Pachucie zrobiło się głośno, kiedy spotykał się z gwiazdą telewizji TVN Dorota Gardias. Wcześniej media pisały o jego udziale w akcji ratowniczej w Albanii, gdzie w górach zaginęli polscy turyści. Na łamy mediów trafił też po tym, kiedy pomógł wejść na Rysy niepełnosprawnemu chłopcu i w ten sposób jego marzenie.

Jak pisze serwis plotek.pl Doda i  Pachut  znali się wcześniej,  ale  miłość między nimi wybuchła po jej udziale w telewizyjnym show. -Ten program wiele u mnie zmienił. Pozamykał mi różne klapki w głowie, pootwierał zupełnie nowe. Dał mi przestrzeń na narodzenie się zupełnie nowego rodzaju relacji i dlatego nie żałuję – przytacza wypowiedź Dody plotek.pl.  

Swój związek Rabczewska mogła ujawnić dopiero po zakończeniu emisji programu. Teraz chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami z ukochanym. Ostatnio na Instagramie pokazała fotkę ze wspólnego wyjazdu do Wietnamu.

Darusz Pachut, który ma trzydzieści siedem lat, może się pochwalić sportowymi sukcesami. Między innymi zdobył  tytuł Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu, jest też instruktorem strzelectwa i alpinizmu jaskiniowego. Jego ogromną pasją są obecnie sporty ekstremalne, takie jak nurkowanie, wspinaczka lodowa, skoki i kanioning.([email protected]) fot. Instagram

Zobacz najlepsze zdjęcia Dody Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu