Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
21/04/2024 - 14:00

Cztery półfinalistki Miss Polski 2024 pochodzą z Małopolski. Wywalczą przepustkę do finałowej gali w Nowym Sączu?

Półfinał konkursu Miss Polski 2024 odbędzie się 26 kwietnia. W gronie 60. półfinalistek znalazły się cztery reprezentantki Małopolski. Czy uda się im dostać do jubileuszowego 35. finału Miss Polski w Nowym Sączu?

Jubileuszowa 35. gala finałowa konkursu Miss Polski 2024 odbędzie się 5 lipca w amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu, podczas trzydniowego Festiwalu Piękna.

Koronę swojej następczyni przekaże Angelika Jurkowianiec, Miss Polski 2023. Tymczasem wybrano 60. półfinalistki, wśród których znajdują się cztery dziewczyny z Małopolski. 

Aneta Kazior 21 lat i pochodzi z Krakowa. Studiuje fizjoterapię na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego. Jej pasja jest kreowanie wizerunku i tworzenie contentu w mediach społecznościowych. 

Tegoroczna maturzystka, Anita Szewczyk mieszka w miejscowości Bukowno. Planuje studiować psychologię w biznesie. Jej  pasją jest taniec, dzięki niemu jest w stanie przekazać emocje i opowiedzieć piękną historię. 

24-letnia Magda Szewczyk pochodzi z Krakowa. Od 8 lat mieszka w Glasgow, gdzie studiuje prawo. Ostatnio zainteresowała się kryminologią i psychologią, dlatego chciałaby rozpocząć taki kierunek studiów. Fascynuje ją ludzki umysł oraz wszystko, co jest z nim związane. Gra w tenisa ziemnego i siatkówkę. 

Zuzanna  Balonek, tegoroczna maturzystka, uczęszcza do liceum o profilu medycznym. W konkursie Miss Tourism World 2023 znalazła się w TOP 5. Trenowała taniec w profesjonalnej grupie, odnosiła sukcesy w kraju i na arenie międzynarodowej. Przez wiele lat brała udział w konkursach recytatorskich, aktorskich i wokalnych. 

Finalistki Miss Polski 2024 zostaną wybrane 26 kwietnia, w miejscowości Kolumna, koło Łodzi.  (MK) Żródło i foto: Nowa Scena - Biuro Konkursu Miss Polski. Dziękujemy za przesłanie błędu