Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
17/05/2023 - 08:25

Prosto z budowy poszedł do telewizji. Chłopak spod Limanowej robi wielką karierę [WIDEO]

Był najlepszy. Talentem pokonał wszystkich muzycznych rywali w bijącym rekordy oglądalności telewizyjnym show The Voice of Poland. Teraz zaczął się jego marsz po sławę. Dominik Dudek z Pasierbca koło Limanowej wydaje swój pierwszy krążek.

Z budowy do telewizji

Jeszcze niecały roku temu pracował na budowie i gotów był zrezygnować ze swoich marzeń. Postanowił dać sobie jeszcze jedną szansę. Zgłosił się do The Voice od Poland i wygrał. Swoim talentem zmiażdżył przeciwników. Teraz robi błyskawiczną karierę. To wszystko ledwie w kilka miesięcy wydarzyło się w życiu Dominka Dudka z Pasierbca koło Limanowej.

czytaj też Piękna Angelika z Nowego Sącza gra w serialowym hicie na Netflixie [ZDJĘCIA]

 Po nagraniu swoich pierwszych singli, ruszył na podbój muzycznej sceny

Jego utwór zatytułowany „Be good” trafił na podium listy przebojów  Radia Zet i nadal pozostaje w czołówce.  Jest też na liście  najlepszych  hitów RMF. Teraz Dominik  znowu zrobił  kolejny krok do sławy.  Jeszcze w tym tygodniu ukaże się jego pierwszy minialbum zatytułowany „Ja śnię”

Mega się cieszę, że w końcu usłyszycie co tam sobie tworzyłem przez ostatnie tygodnie - napisał artysta w mediach społecznościowych.

Czy i tym razem podbije muzyczne rozgłośnie. Czy Dominik Dudek powtórzy sukces Michała Szczygła z  Nowej Wsi, który po udziale w The Voice of Poland ma już status  gwiazdy?

Ola w niego wierzyła

A tak niewiele brakowało do tego, żeby zwycięzca wielkiego muzycznego show rozminął się ze swoim szczęściem. Dominik Dudek, który na co dzień pracował w firmie budowlanej swojego ojca, spełniał się w zespole Redford. Na Youtube można odnaleźć sporo ich piosenek, a najpopularniejszym singlem grupy jest numer "Drzazgi". Jeszcze wcześniej na talencie Dudka poznał się szkocki wokalista i producent Edwyn Collins, który w przeszłości nagrał światowy przebój "A Girl Like You". Ostatecznie jednak  współpraca artystów nie przyniosła oczekiwanych efektów.

czytaj też Desant naszych na telewizję. Kierowca sądeckiego pogotowia walczył o sławę w muzycznym show [WIDEO] [ZDJĘCIA]

czytaj  też Cała Polska oszalała na jego punkcie. Co takiego zrobił król disco-polo spod Nowego Sącza? [WIDEO] 

Dziewczyna, z którą chce spędzić resztę życia

Od porzucenia marzeń o muzycznej karierze  odwiodła Dominika jego dziewczyna, Ola.-  To ona mnie namówiła żebym  zgłosił się do programu. Wysłała za mnie zgłoszenie – opowiadał Dominik Dudek i zdradził, że z ukochaną poznali się przez internet, na portalu randkowym.- To jest dziewczyna, z którą chcę spędzić resztę życia – zapewnia wokalista. ([email protected]) fot. Facebook © materiał chroniony prawem autorskim
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu