Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
16/05/2023 - 08:00

Cała Polska oszalała na jego punkcie. Co takiego zrobił król disco-polo spod Nowego Sącza? [WIDEO]

Ostatnio nieustannie zaskakiwał swoich fanów muzycznymi eksperymentami. Serwował już swoim wielbicielom teledysk w stylu pop, potem uraczył ich rapem, niedawno wywołał wielkie poruszenie w sieci swoją stylizacją na Elvisa Presleya. Teraz wrócił do korzeni i nagrał hit w folkowych i lokalnych klimatach. Jego wielbiciele są zachwyceni.

Po eksperymentach, Kordian wraca do korzeni

Był już pop, był  już rap, fani Kordiana  podziwiają jego muzyczne eksperymenty, jednak  najbardziej pokochali go za góralskie piosenki śpiewane w klimatach disco polo. Na koncerty Wacława Cieślika, bo tak się naprawdę nazywa, ludzie walą drzwiami i oknami. Jego nagrania rozchodzą się jak ciepłe bułki, wrzucane do sieci teledyski mają milionowe odsłony.

czytaj też Piękna Angelika z Nowego Sącza gra w serialowym hicie na Netflixie [ZDJĘCIA]

Ten rekord jest nie do pobicia?

 Jak dotąd absolutnie największym hitem gwiazdora z Żeleźnikowej okazała się piosenka pod tytułem „Dziewczyna z gór”, która doczekała się blisko  80 milionów odsłon.  Teraz wrócił do swojego sprawdzonego patentu na przebój i nagrał  utwór  w folkowych i lokalnych klimatach pod tytułem „Tak to Ty”. Fanów porwały nie tylko słowa i muzyka, także teledysk nagrany z bajecznymi widokami nad Jeziorem Rożnowskim.

czytaj też Desant naszych na telewizję. Kierowca sądeckiego pogotowia walczył o sławę w muzycznym show [WIDEO] [ZDJĘCIA] 

Wielbiciele Kordiana są zachwyceni

Piękna, romantyczna piosenka. Cudna melodia płynie. Tylko tańczyć pod gwiaździstym, majowym niebem. Subtelna, gorąca liryka, taka od serca️. Każdy chciałby, aby te słowa były do niego. Do tego miękki wokal al z pazurkiem, gitara gra… Piękne widoki. Przyjemność słuchania i oglądania. Gratulacje. Pięknie Ci w duszy gra.

To tylko jeden z  setek komentarzy pod teledyskiem artysty na kanale YouTube. Czy  nowy hit Kordiana podbije sieć tak, jak „Dziewczyna z gór’? Sam piosenkarz ma nadzieję, że „Tak to Ty” stanie się hitem weselnym i przebojem dla zakochanych. ([email protected]) fot. jb
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu