Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
14/10/2021 - 15:10

Najpierw był sukces w The Voice of Poland, teraz Iza Szafrańska szuka miłości

Po sukcesie w telewizyjnym show The Voice od Poland Iza Szafrańska rozwinęła muzyczne skrzydła. Koncertuje, nagrała już swoją pierwszą płytę, teraz jej fani mogą posłuchać najnowszej muzycznej produkcji wokalistki z Lipnicy Wielkiej.

Wydać własną płytę, to marzenie każdego młodego artysty.  Przepustkę do jednej z największych płytowych wytwórni otwiera wschodzącym muzycznym gwiazdom telewizyjne show The Voice od Poland. Pochodząca z Lipnicy Wielkiej Iza Szafrańska, która otarła się o finał programu, takiej szansy nie otrzymała, jednak w zamian zyskała artystyczną wolność.

Czytaj też Arek z Sącza rozebrał się do naga w Top Model. Szokujące wyznanie [ZDJĘCIA]  

- Program na pewno pomógł mi dotrzeć do szerszej publiczności, ale w założeniu narzuca określony muzyczny styl, któremu trzeba się podporządkować. Ja natomiast pod względem artystycznym jestem bardzo różnorodna. Mam kilka muzycznych twarzy, kolorów, odcieni… - mówiła Iza Szafrańska w rozmowie z „Sądeczaninem”.- Nie potrafię jednak powiedzieć, czy bardziej lubię muzykę żydowską, która jest dla mnie niemal mistyczna,  czy też piosenkę literacką, z mądrym tekstem, a może filmowe ballady.

Swoje różne muzyczne twarze wokalistka pokazała w wymarzonej płycie „ Z bursztynu”, do której napisała część tekstów. Teraz nagrała nowy utwór. Klip z nagraniem zatytułowanym „Szukam miłości” właśnie pojawił się w sieci. Szafrańska napisała słowa piosenki, muzykę skomponował  Marcin Partyka.

- Nie powinniśmy uzależniać́ swojej wartości i swojego szczęścia od innych osób. Przytulmy swoje wewnętrzne dziecko, odnajdźmy w sobie spokój i harmonię. My jesteśmy nieskończonym źródłem miłości – mówi o przesłaniu zawartym w najnowszej kompozycji Szafrańska. Utwór łączy elementy różnych gatunków muzycznych takich jak indie, pop, folk i poezja śpiewana.

Czytaj też Co ona wyprawia! Nasza sądecka gwiazda Katarzyna Zielińska... ześwirowała

Nagranie już podbija serca internautów, którzy nie szczędzą artystce pełnych zachwytu komentarzy.  

Ty, Izo, nie tworzysz i śpiewasz tylko wyzwalasz wspaniałe doznania, poruszasz serca i skłaniasz do refleksji. Wspaniały, cudowny tekst o poszukiwaniu w sobie wewnętrznego ja, dziecka, które z radosną naiwnością i miłością jest otwarte na otaczający świat-  napisał jeden z internautów. -  Utwór niebanalny, co dość wyjątkowe w dzisiejszych czasach, lekko płynie pięknym i fascynującym wokalem z nienachalną i delikatną muzyką w tle i pozwala skupić się na treści i sensie tego, co w nim istotne. Całość tworzy magiczną, urzekająco spójną całość sięgającą w głębię duszy, przynajmniej mojej.  Dziękuję za kolejne wspaniałe doznanie!

Jak rozwija się muzyczna kariera Izy? Ciągle się rozwijam, mam mnóstwo muzycznych planów i staram się być konsekwentna w działaniu. Teraz już w panach kilka koncertów – mówi wokalistka.

([email protected]) fot. IZDziękujemy za przesłanie błędu