Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
12/10/2021 - 14:50

Arek z Sącza rozebrał się do naga w Top Model. Szokujące wyznanie [ZDJĘCIA]

Pokazy, sesje zdjęciowe, współpraca ze znanymi fotografami, intratne kontrakty… czy te marzenia spełni Arkadiusz Pydych z Nowego Sącza, który walczy o swoją szansę na wielką karierę w telewizyjnym show Top Model? Na razie idzie jak burza, ale w tej drodze do sławy musi się mierzyć z niełatwymi wyzwaniami. Tym największym było pozowanie zupełnie nago.

Trzeba było przełamać stres i przekroczyć granice własnej intymności. Naga sesja zdjęciowa to jedno z najtrudniejszych zadań z jakim muszą się zmierzyć uczestnicy Top Model.  To obowiązkowy element show.

Czytaj też Joannę Krupę przeszły ciarki. Przystojniak z Sącza w show Top Model [ZDJĘCIA]

W historii polskiej edycji programu bywało, że niektórzy adepci modelingu się buntowali, co miało swoją cenę. Odmowa oznaczała pożegnanie się z udziałem w show. Tym razem buntu nie było, a Arkadiusz Pydych w ocenie jury najlepiej spośród męskich rywali wypadł w sesji zdjęciowej, w której za obiektywem aparatu stanęła znana fotograf Marta Wojtal.

Ależ on ma wcięcie w talii. Jakie Hollywood! – sypały się na planie zdjęciowym pod adresem Arka komplementy.

Pierwsza naga sesja.. moja pierwsza reakcja? WooooW. Wczorajszy dzień dał mi takiego kopa do pracy   - dzielił się Pydych swoimi wrażeniami na Instagramie.  Jak wam się podoba? - pyta internautów. Pod fotą, gdzie model prezentuje swoje męskie męskie wdzięki posypały się pełne zachwytu komentarze płci pięknej.

Największy potencjał !

Najlepszy, ten wzrok mnie rozłożył na łopatki

Ale hot Arecki

Petarda fota!

Droga przystojniaka z Nowego Sącza do tego „wielkiego potencjału” wiodła jednak przez mękę. Przed sesją zdjęciową zdradził, że miał kiedyś wielkie kompleksy związane ze swoimi… piersiami.  

Pydych jeszcze jako nastolatek ważył 118 kilogramów. – To właśnie wtedy wstydziłem się tego, że mam za duże piersi – wyznał szczerze w programie.  - Kryłem się z tym, próbowałem to jakoś tuszować na różne sposoby, ale to było ciągle z tyłu mojej głowy. Do tego stopnia, że wpadałem w anoreksję.  Powiedziałem kiedyś lekarzowi:  i co dalej,  chudnąc, czy wytniecie mi to w końcu.

Ostatecznie poddał się operacji i jak mówił, wreszcie uwolnił się od kompleksów. - Mimo bólu, a bolało mnie cały miesiąc, osiągnąłem spokój wewnętrzy i psychiczny.

Teraz Arek waży 80 kilogramów i na razie idzie w programie jak burza. Nie tylko poradził sobie w nagiej sesji zdjęciowej, w której uczestników wspierała aktorka Joanna Koroniewska i obecna na planie specjalna… koordynatorka intymności.

Czytaj też Co ona wyprawia! Nasza sądecka gwiazda Katarzyna Zielińska... ześwirowała

Znakomicie poradził sobie też z taneczną sesją fotograficzną.  Podczas wykonywania zdjęć modele i modelki mieli za zadanie przybrać pozę, sprawiającą wrażenie unoszenia się w powietrzu i lekkości. Spektakularny efekt na fotografiach został uzyskany dzięki zastosowaniu kolorowych proszków, przypominających barwne farby.  I tu chłopak z Nowego Sącza okazał się najlepszy. W nagrodę weźmie udział w kampanii wizerunkowej znanej marki beauty.

Arkadiusz Pydych ma 26 lat. Urodził się we Włoszech. Przez czternaście lat mieszkał w Rzymie.  Potem przeprowadził się do Polski i dorastał w Nowym Sączu. Mieszkam teraz w Krakowie, gdzie studiuję i pracuję jako informatyk w korporacji. Praca daje mi poczucie stabilizacji, ale to nie jest do końca to, co chciałbym w życiu robić – opowiada o sobie w filmiku na Instagramie. - Modelingiem zainteresowałem się w czasach liceum. Co jakiś czas brałem udział w różnych sesjach zdjęciowych, ale podchodziłem do tego bardziej hobbystycznie niż na poważnie. Od kilku lat zastanawiałem się nad uczestnictwem w Top Model. Teraz swoje plany zrealizowałem i chcę zawalczyć o własne marzenia.([email protected]) fot. screen TVN Top Model 

Arek z Sącza rozebrał się do naga w Top Model
Przez show idzie jak burza


Dziękujemy za przesłanie błędu