Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
10/05/2022 - 09:50

Kordian dał ognia! Co takiego znów zrobił król disco polo z Żeleźnikowej [WIDEO]

Ostatnio nieustannie zaskakiwał swoich fanów muzycznymi eksperymentami. Serwował już swoim wielbicielom teledysk w stylu pop, potem uraczył ich rapem, niedawno wywołał wielkie poruszenie w sieci swoją stylizacją na Elvisa Presleya. Teraz wrócił do korzeni i nagrał hit w folkowych i lokalnych klimatach. Jego wielbiciele są zachwyceni.

Był już pop, był  już rap, fani Kordiana  podziwiają jego muzyczne eksperymenty, jednak  najbardziej pokochali go za góralskie piosenki śpiewane w klimatach disco polo. Na koncerty Wacława Cieślika, bo tak się naprawdę nazywa, ludzie walą drzwiami i oknami. Jego nagrania rozchodzą się jak ciepłe bułki, wrzucane do sieci teledyski mają milionowe odsłony.

Czytaj też Awantury, kłótnie i zdrady. Czy w Nowym Sączu czeka nas rozwodowe tsunami?  

Jak dotąd absolutnie największym hitem gwiazdora z Żeleźnikowej okazała się piosenka pod tytułem „Dziewczyna z gór”, która doczekała się ponad 76 milionów odsłon.  Teraz wrócił do swojego sprawdzonego patentu na przebój i nagrał  utwór  w folkowych i lokalnych klimatach. Piosenka pod tytułem „Hulaj dusza" zachwyciła wielbicieli naszego króla disco polo.  Nie tylko porwała ich skoczna melodia, ale także teledysk nagrany na tle ośnieżonych Tatr.

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo, pełnych zachwytu komentarzy  

Kolejna rytmiczna piosenka.  Jedna lepsza od drugiej. Oby takich więcej!

Jak zwykle nic dodać nic ująć. Sceneria gór, stroje...  skoczna piosenka robi wrażenie. Nic tylko hulaj dusza!

Hit lata,  utwór super, a teledysk rewelacja.  Zrobiony tak, że miło się ogląda i chciałoby się jeszcze. Wciągnęło mnie i tylko zdziwienie, że już koniec utworu

Hulaj dusza to po prostu mistrzostwo świata !

Po prostu ogień. Fajne, rytmiczne do tańczenia jak tralalala.  Klasa sama w sobie..

Czytaj też Nie uwierzycie, że od tego ludzie w sklepach dostają depresji

Niedawno w sieci wywołał także poruszenie inny nowy hit  Kordiana zatytułowany "Ciebie chcę". Piosenka już poszła w Polskę, ale prawdziwą furorę robi w internecie teledysk, w którym Cieślik  jest wystylizowany się na legendę światowej muzyki Elvisa Presleya.Dziękujemy za przesłanie błędu