Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lipca. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
01/05/2020 - 19:05

Zmiany w sądeckiej policji. Odchodzi komendant Jarosław Tokarczyk

Insp. Jarosław Tokarczyk pożegnał się z Komendą Miejską Policji w Nowym Sączu, gdzie przez ostatnie pięć lat był komendantem. Od 4 maja będzie pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.

Inspektor Jarosław Tokarczyk pracę zawodową rozpoczął w 1995 roku w Komisariacie Policji w Piwnicznej-Zdroju. W latach 2000-2003 był oficerem dyżurnym w sądeckiej komendzie, a potem przez wiele lat pracował w wydziale konwojowym. 16 czerwca 2011 roku awansował na stanowisko zastępcy, a 1 października 2014 roku na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu. Rok później insp. Jarosław Tokarczyk został komendantem sądeckiej policji.

- Nie ukrywam, że nie jest mi łatwo żegnać się z komendą, a tym bardziej żegnać się z wami. Z niektórymi z was znałem się kilka, z innymi kilkanaście lat i więcej. Koleżanki i koledzy, dziękuję wam za te wszystkie lata, które spędziliśmy razem w służbie. Wiele się od was nauczyłem, jak również od tych, których dziś już z nami nie ma. Zawsze na was mogłem liczyć, bo każdy z was jest profesjonalistą w tym co robi – mówił komendant Jarosław Tokarczyk.

- Przed panem komendantem nowy etap, który zapewne będzie się wiązał z wyrzeczeniami i nowymi wyzwaniami, dlatego chcemy życzyć dalszych sukcesów i wytrwałości. Dziękując za te lata dowodzenia nami nasuwa się jedno zdanie – to był świetny czas dla nas wszystkich, to były dobre lata, kiedy zawsze mogliśmy na szefa liczyć. Swoim podejściem do służby zdobył sobie pan komendant nasze uznanie oraz uznanie policjantów z całej komendy – dziękował w imieniu całej kadry kierowniczej komendant Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju.

Zastępca oraz I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu w podziękowaniu za współpracę wręczyli insp. Jarosławowi Tokarczykowi statuetkę, a przedstawiciel kadry kierowniczej przekazał pamiątkowy grawerton.  

RG [email protected], Fot. KMP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)