Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
04/10/2022 - 12:25

Wpadła w poślizg i straciła kontrolę nad samochodem. Skończyło się fatalnie

Padał deszcz, a na drodze biegnącej przez las w Brunarach było pełno liści. W takich warunkach nietrudno o nieszczęście. Młoda kobieta wpadła w poślizg na śliskiej nawierzchni i rozbiła swój samochód.

Wypadek w Brunarach koło Gorlic

Deszcz, mgła i szybko zapadający zmrok to warunki, z jakimi musimy coraz częściej mierzyć się na drodze. Niestety jesienna aura nie sprzyja bezpieczeństwu. Nietrudno wówczas o wypadki, kolizje czy potrącenia.

Zobacz też Tragiczny finał poszukiwań. Znaleźli zwłoki zaginionej Kasi, miała zaledwie 21 lat

Z pewnością na długo zapamięta początek jesieni młoda mieszkanka gminy Ropa. 20-latka, w miniony poniedziałek, spowodowała wypadek w Brunarach. Na drodze biegnącej przez las było mnóstwo liści. Jakby tego było mało, padał deszcz i było bardzo ślisko. Młoda kobieta wpadła w poślizg na śliskiej nawierzchni i straciła kontrolę nad Volkswagenem. Samochód zjechał z drogi i wpadł do rowu.  

Strażacy, którzy pierwsi dotarli na miejsce wypadku, udzielili pomocy poszkodowanej kobiecie. Załoga pogotowia ratunkowego przewiozła ją na dodatkowe badania do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gorlicach.

Zobacz też Koszmarny wypadek na "sądeckiej drodze śmierci" w Witowicach. Auta nadają się na złom [ZDJĘCIA] 

Przez jakiś czas na drodze w Brunarach były utrudnienia w ruchu. Gdy policjanci zakończyli już czynności dochodzeniowe, strażacy wyciągnęli uszkodzony pojazd z rowu.

- Kierująca Volkswagenem była trzeźwa. Policjanci ukarali ją mandatem w wysokości 1500 złotych – powiedział portalowi „Sądeczanin” asp. szt. Gustaw Janas z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. ([email protected] Fot. OSP Brunary)

Padał deszcz i droga była śliska. 20-latka wpadła w poślizg, skończyło się fatalnie
Padał deszcz, a na drodze biegnącej przez las w Brunarach było pełno liści. W takich warunkach nietrudno o nieszczęście. Młoda kobieta wpadła w poślizg na śliskiej nawierzchni i rozbiła swój samochód.


Dziękujemy za przesłanie błędu