Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 9 grudnia. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
15/11/2023 - 15:40

Tragiczne odkrycie w Nowym Sączu. Weszli do mieszkania przez balkon, potwierdziło się najgorsze

Od jakiegoś czasu nie wychodziła z mieszkania, a mimo pukania do drzwi, nikt nie otwierał. Strażacy weszli do środka przez otwarte drzwi balkonowe. Niestety, potwierdziło się najgorsze.

We wtorkowy wieczór, około godziny osiemnastej trzydzieści, przed jednym z bloków przy ulicy Korzeniowskiego w Nowym Sączu, zaroiło się od służb ratunkowych. Na sygnale przyjechało pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna.

Służby na równe nogi postawiła informacja, z której wynikało, że 72-letnia kobieta od jakiegoś czasu nie wychodzi ze swojego mieszkania, a mimo pukania do drzwi, nikt nie otwiera. 

Zobacz też Uczniowie nie pojechali na wycieczkę. Przed szkołą pojawiła się policja

Strażacy weszli do środka przez otwarte drzwi balkonowe. Niestety, spełnił się najgorszy scenariusz. W jednym z pomieszczeń znaleźli leżące na łóżku ciało kobiety. 

Ta sytuacja pokazuje, jak bardzo ważna jest czujność sąsiedzka szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy wiele osób mieszka samotnie w blokach. I w przypadku pogorszenia stanu zdrowia, mogą liczyć tylko na sąsiadów, którzy mieszkają tuż obok. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu