Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
02/02/2022 - 23:25

Tragedia. Zwłoki młodego mężczyzny leżały w śniegu, ciało było nagie

Kim był mężczyzna, którego zamarznięte zwłoki znalazła turystka w górach Beskidu Małego? Jak zginął? Dlaczego jego ciało było nagie? Na te pytania próbują znaleźć odpowiedź policjanci wspólnie z prokuratorem.

Jak na razie wiadomo niewiele. Ciało młodego mężczyzny w sobotnie przedpołudnie znalazła turystka. Zwłoki znajdowały się w rejonie Jawornicy w Beskidzie Małym. Denat, który z wyglądu miał około dwadzieścia pięć lat, nie miał na sobie odzieży. Był nagi. Mężczyzna był szczupłej budowy ciała, miał krótkie, ciemne włosy, a na twarzy miał zarost.

Zobacz też Co się dzieje? Nad Nowym Sączem bardzo nisko latał śmigłowiec 

Turystka, która znalazła jego ciało, niezwłocznie poinformowała o makabrycznym odkryciu służby ratunkowe. Przez wiele godzin w miejscu, w którym zostało znalezione ciało, pracowali policjanci wraz z prokuratorem.

Zobacz też Nieszczęśliwy wypadek na budowie w Chełmcu. Poszkodowany został pracownik 

Zwłoki zostały zabezpieczone i w najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja, której wyniki pomogą śledczym wyjaśnić przyczyny i okoliczności tej tragedii. Jak na razie nie wiadomo, czy mężczyzna padł ofiarą przestępstwa czy może do jego śmierci doszło na skutek nieszczęśliwego wypadku albo samobójstwa. Z pewnością kluczowe w poznaniu prawdy będą wyniki sekcji zwłok. ([email protected] Fot. OSP Targanice Górne - dziękujemy!)

Znalazła w śniegu nagie zwłoki młodego mężczyzny
Kim był mężczyzna, którego zamarznięte zwłoki zostały znalezione w górach Beskidu Małego? Jak zginął? Dlaczego jego ciało było nagie? Na te pytania próbują znaleźć odpowiedź policjanci wspólnie z prokuratorem.


Dziękujemy za przesłanie błędu