Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
27/02/2024 - 15:40

Straszne odkrycie. Sąsiad znalazł jego zwłoki, na pomoc było zdecydowanie za późno

To już kolejne tak wstrząsające odkrycie w naszym regionie w ostatnim czasie. Ponownie wszystko wydarzyło się w powiecie gorlickim. Na pomoc niestety było zdecydowanie za późno…

Straszne odkrycie w Bielance

Luty jest tragicznym miesiącem w naszym regionie. Strasznych wydarzeń nie brakuje. Wystarczy tylko przypomnieć o tym, co stało się w Bieczu, gdzie wnuczka zabiła własną babcię. Zwłoki odnalezione zostały również w Dominikowicach.

Na tym niestety nie koniec. Kolejny raz w powiecie gorlickim doszło do wstrząsającego odkrycia. Tym razem wszystko wydarzyło się w Bielance (gmina Gorlice). Informacja wpłynęła do służb chwilę po godzinie 9.

Nie żyje mieszkaniec gminy Gorlice

Nie zastanawiając się długo natychmiast ruszyli na miejsce. Niestety, na pomoc było już za późno. - Sąsiad znalazł zwłoki 69-letniego mieszkańca gminy Gorlice. Znajdowały się w pobliżu miejsca zamieszkania - informuje asp. szt. Gustaw Janas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Jego życia nie udało się uratować. W Bielance pojawił się również prokurator. Pod jego nadzorem pracowała  grupa dochodzeniowo-śledcza gorlickiej policji. Wstępnie wykluczone zostało, by do śmierci 69-latka ktoś przyłożył swoją rękę. 

Przypomnijmy, że na początku lutego doszło do równie wstrząsającego odkrycia. Z rzeki w Mszanie Dolnej wyłowione zostały zwłoki 31-latka. Również w tym przypadku nie udało się uratować jego życia. ([email protected], fot.: Dziękujemy za przesłanie błędu