Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
09/02/2024 - 14:10

Tragedia. Wyłowili z rzeki ludzkie zwłoki. Miał zaledwie 31 lat

Kim był nieszczęśnik, którego ciało zostało wyłowione z rzeki Mszanka w Mszanie Dolnej? Co było przyczyną jego śmierci? Te wszystkie pytania jak na razie pozostają bez odpowiedzi. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny i okoliczności tragedii.

Mieszkańcy Mszany Dolnej są wstrząśnięci tragedią, która wydarzyła się w ich miejscowości. W czwartkowe popołudnie w korycie rzeki Mszanka znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Z ustaleń policjantów wynika, że miał zaledwie 31 lat. Jak na razie nie wiadomo, co było przyczyną jego śmierci.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przez wiele godzin prowadzili czynności dochodzeniowe i zabezpieczali wszelkie ślady. Na ten moment śledczy wykluczyli, by do śmierci nieszczęśnika ktoś mógł się przyczynić. 


Jak informuje st. asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji, obecny na miejscu prokurator nakazał zabezpieczyć zwłoki i zlecił badania sekcyjne, które pomogą śledczym wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii. 

- Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej - dodaje policjantka. ([email protected] fot. OSP Mszana Dolna)Dziękujemy za przesłanie błędu