Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
17/02/2024 - 13:25

Tragiczne wydarzenia. Nie żyje starsza kobieta. Została zabita w mieszkaniu?

Co tak naprawdę się wydarzyło? Dokładną odpowiedź poznamy dopiero po zakończeniu śledztwa. Nie żyje 94-latka, która najprawdopodobniej została zabita w mieszkaniu. Kiedy policja przyjechała na miejsce, w środku była również druga osoba...

Dramat w Bieczu

Sobota jest dla gorlickich służb niezwykle intensywnym dniem. Do olbrzymiej tragedii doszło w gminie Biecz. Co tak naprawdę stało się w jednym z mieszkań? Póki co znamy jedynie wstępne informacje.

Około godziny 7 do tamtejszej komendy wpłynęło niezwykle niepokojące zgłoszenie. W mieszkaniu miała być martwa 94-latka, którą najprawdopodobniej ktoś zabił. Policjanci od razu udali się zatem pod wskazany adres. Na miejscu rzeczywiście znaleźli zwłoki. Na pomoc było już za późno.

94-latka zabita w mieszkaniu w Bieczu?

Jak dowiedzieliśmy się w krakowskiej Komendzie Wojewódzkiej Policji, wraz z nią w mieszkaniu przebywała jeszcze 24-letnia wnuczka kobiety. Została zatrzymana. Funkcjonariusze wyjaśniają czy miała związek ze śmiercią staruszki oraz co tak naprawdę się wydarzyło. 

Na miejscu pracuje policyjna grupa oględzinowa. Obecny jest także prokurator. Młoda kobieta najprawdopodobniej zostanie przesłuchana w niedzielę. ([email protected], fot.: MP/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu