Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
04/04/2017 - 16:50

Policja szuka kolejnych świadków tragicznego wypadku w Dąbrowie na DK-75

Policjanci z komendy w Nowym Sączu prowadzą czynności w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 20 lutego br na drodze krajowej nr 75 w Dąbrowie. Funkcjonariusze szukają kolejnych świadków tej tragedii.

Przypomnijmy, że dramat wydarzył się około godz. 21.30

- Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący Mercedesem zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka Volkswagenem Passatem – mówi mł. asp. Iwona Grzebyk-Dulak, rzeczniczka sądeckiej policji. - W wyniku uderzenia Volkswagen znalazł się na lewym pasie jezdni i uderzył w prawidłowo jadącego Seata Ibizę, który następnie uderzył w jadącego z naprzeciwka Forda Focusa. W efekcie Mercedes znalazł się w rowie, a 54-letnia pasażerka pojazdu, mimo podjętej akcji reanimacyjnej, zmarła na miejscu zdarzenia.

Zobacz takżeL Tragiczny wypadek w Dąbrowie na DK-75. Nie żyje Lidia Śmigowska-Kaczka

Każda dodatkowa informacja pozwoli ustalić dokładny przebieg, okoliczności i przyczyny tego wypadku. Dlatego policjanci zwracają się do osób, które mogły widzieć przebieg tego zdarzenia, a w szczególności kierujących samochodami marki Seat Toledo koloru granatowego oraz samochodu dostawczego (auto laweta) z kabiną koloru białego. Pojazdy te w chwili zdarzenia miały poruszać się drogą krajową, a kierujący nimi mogli być świadkami wypadku.

Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które mogą mieć na ten temat jakieś informacje o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, pod numerem telefonu: (18) 442 42 57 lub z sekretariatem Wydziału Kryminalnego sądeckiej komendy: (18) 442 42 51 bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997.

Opr. (MACH), Fot. i źródło: KMP w Nowym Sączu.Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020